Вартість виготовлення корпусних меблів на замовлення

Звертаючись до нас за послугами з виготовлення меблів, ви інвестуєте у чудові матеріали, довговічну фурнітуру та якісний монтаж, а не у бренд. Ми спеціалізуємося на створенні меблів на замовлення, а також пропонуємо готові рішення за оптовими цінами.

Для отримання точної вартості виготовлення меблів на замовлення просимо Вас зв'язатися з нами. Вкажіть бажані розміри, матеріали та фурнітуру, і ми надамо вам розрахунок вартості. Наші фахівці готові приїхати до вас додому або в офіс із зразками ДСП, МДФ, каменю та іншої фурнітури. Після складання технічного завдання з огляду на всі ваші побажання ми назвемо вам остаточну вартість роботи. Якщо запропоновані умови вас влаштують, ми розробимо візуалізацію ваших майбутніх меблів, після чого укладемо договір. У ньому будуть вказані всі деталі: креслення, вибрані матеріали, кольори та терміни виконання замовлення. Початковий внесок становить 70% загальної вартості.

Вартість виготовлення меблів

Що входить у вартість меблів на замовлення:

  • Виїзд дизайнера, консультацію, виміри та підбір матеріалів;
  • Виїзд дизайнера, консультацію, виміри та підбір матеріалів;
  • Детальна розробка індивідуального дизайн-проєкту; підбір матеріалів та фурнітури;
  • Власне процес виготовлення;
  • Обов'язковий контроль якості на кожному етапі виробництва; попереднє складання для перевірки відповідності; упакування деталей меблів для транспортування клієнту;
  • Доставка безпосередньо у квартиру;
  • Кваліфіковане складання на місці встановлення меблів;
  • Прибирання сміття після завершення збирання;
  • Гарантійне обслуговування протягом 2-х років.

Наші ціни:

Що впливає на ціну кухонних меблів:

✔️ Ціна на виготовлення кухонного гарнітура формується виходячи з таких факторів як розміри меблевих елементів, вибраний матеріал (чи дерево, ДСП, МДФ або скло), тип і бренд фурнітури (включаючи ручки, петлі та напрямні), вміст внутрішніх елементів меблів, а також загальний обсяг замовлення (за великих замовлень надаються знижки).
✔️ Вказана ціна відноситься до виготовлення меблів за індивідуальним замовленням, враховуючи унікальний дизайн, колір, розміри та конфігурацію. Тому вартість наших меблів на замовлення може бути вищою, ніж ціна аналогічних меблів у роздрібному магазині. Також варто врахувати, що в магазинах ціна готових меблів часто не включає витрати на доставку, підйом і установку. Наприклад, тільки за складання невеликої шафи може бути стягується не менше 280 грн.
✔️ Хочемо наголосити, що наша компанія не тільки виготовляє меблі за індивідуальними замовленнями, але й пропонує готові меблі прямо зі складу виробника. Зазначимо, що ціна на меблі, виготовлені на ваше замовлення, може бути вдвічі вищою, ніж на стандартні моделі.

Ціни на виготовлення індивідуальних меблів

Гарантовані знижки за обсяг:

Для всіх наших клієнтів діє система знижок за умови одночасного замовлення кількох виробів меблів.

Нижче наведено приклади:

Якщо ви замовляєте комплект меблів на всю квартиру одночасно - мінус 7% - 10% вартості замовлення. Якщо ви замовляєте одночасно кухню та 2-3 вироби меблів (напр. + шафа + стіл) - мінус 5% від вартості замовлення. Якщо ви замовляєте одночасно кухню та 1 виріб (напр. + стільці) - мінус 2% від вартості замовлення.

5/5 - (159 голосів)