Потрібен ◁ ДУШЕВІ ПІДДОНИ З АКРИЛА ▷ на замовлення ⏩ Замовте ◁ ДУШЕВІ ПІДДОНИ З АКРИЛА ▷ від виробника ⚡ швидка доставка ✅ Найоптимальніші ціни • МОНТАЖ • БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ .

Види фрезерування «фасок» для душових піддонів з акрилу

Душові піддони з акрилу на замовлення.

Душові піддони з граніту є ідеальним поєднанням естетики та практичності у ванній кімнаті. Їхня висока міцність і стійкість до пошкоджень роблять їх чудовим вибором для сучасних інтер'єрів. Як і акрилові піддони, гранітні легко чистяться і стійкі до плям та плісняви.

Купити душові піддони з акрилу

Душові піддони з акрилу від виробника.

 • Душові піддони з акрилу витримають: падіння важких предметів, удари, вплив гострих предметів.
 • Поверхню достатньо протерти вологою ганчіркою, але вона легко витримає вплив будь-якої побутової хімії.
 • Душові піддони з акрилу не боїться гарячої та холодної води.

Викличте технолога для замовлення душових піддонів з акрилу

Вартість на душові піддони з акрилу

Ціна душових піддонів із акрилу Ціна на душові піддони з акрилу
Душові піддони з акрилу прямі Від 4850 грн
Душові піддони з акрилу кутові Від 4650 грн
Душові піддони з акрилу. Від 4679 грн
Душові піддони з акрилу нестандартні Від 3920 грн

Фото душових піддонів із акрилу

Душові піддони з акрилу на замовлення

При виборі піддону для душу, окрім кольору та форми, важливо звертати увагу на рівень вологостійкості. Саме тому акрилові піддони є чудовим вибором, оскільки вони стійкі до дії води. Завдяки монолітній структурі акрилу, пори, здатні стати осередком для розвитку цвілі та бактерій, відсутні. Таким чином, піддони з акрилу забезпечують безпеку та гігієнічність використання, зберігаючи при цьому свою привабливість та довговічність протягом тривалого часу.

Де замовити душові піддони з акрилу: найкращі ціни та гарантія якості

Компанія «Абетка меблів» є одним із лідерів на меблевому ринку у Києві. Ми виготовляємо вироби з акрилу будь-якої складності.

Душові піддони з акрилу за індивідуальними розмірами

Піддони для душу з акрилу відрізняються високою міцністю та довговічністю. Вони здатні витримувати різні удари та навантаження, при цьому не вимагають складного догляду, зберігаючи свою початкову поверхню протягом багатьох років. Корпусні меблі для ванної. Акрил є матеріалом, безпечним для здоров'я, і його поверхня має антиковзні властивості, що робить піддони з акрилу безпечними навіть в умовах підвищеної вологості.

Оздоблення душового піддону акрилом може бути виконане у різних стилях, включаючи сучасний, класичний чи провансальський. В асортименті представлені різноманітні текстури, такі як мармурові, гранітні чи дерев'яні, а також широкий спектр колірних рішень. Акриловий агломерат відмінно імітує натуральний камінь, забезпечуючи природний камінь.

Ціни на душові піддони з акрилу

Тип виробу Вартість за п/м
Квадратні від 1500 грн.
Прямокутні від 1500 грн.
Г-подібні або кутові від 1500 грн.
П-подібні від 1500 грн.
Нестандартні від 1500 грн.

Акрил для душових піддонів

 1. Душові піддони з акрилу не бояться гарячого. Він має високу термічну стійкість і може витримувати високі температури без пошкоджень.
 2. Душові піддони з акрилу може бути подряпаний, але він досить стійкий до подряпин і стирається менше, ніж деякі інші матеріали.
 3. Гаряче можна ставити на душові піддони з акрилу без побоювань. Він не пошкоджуватиметься при контакті з гарячими предметами.
 4. Душові піддони з акрилу зазвичай не залишає плям, особливо якщо вона правильно доглядає і чиститься.
 5. Для прибирання душових піддонів з акрилу можна використовувати м'яку тканину або губку з м'яким миючим засобом та водою. Уникайте агресивних або абразивних засобів для чищення, які можуть пошкодити поверхню.
 6. Стик або шов на душові піддони з акрилу може бути видно, але зазвичай він робиться максимально непомітним, особливо, якщо установка проводиться професіоналами.
 7. Необхідність у плінтусі залежить від дизайну та уподобань. У деяких випадках плінтус може бути встановлений для завершення зовнішнього вигляду простору, тоді як в інших випадках він може бути опущений.

Виготовлення душових піддонів із акрилу на замовлення.

Душові піддони на замовлення з акрилу, виготовлена в майстерні за розмірами, наданими клієнтом, дозволяє раціонально та практично використовувати власний простір приміщення. У заводських умовах за допомогою сучасного обладнання можна зробити будь-який душовий піддон за розмірами, формою поверхні:

 • Круглі душові піддони із акрилу;
 • Прямокутні душові піддони із акрилу;
 • Квадратні душові піддони з акрилу;
 • Кутові душові піддони з акрилу;
 • Овальні душові піддони з акрилу;
 • Нестандартні душові піддони із акрилу.

Фото виробництва душових піддонон з акрилу

Душові піддони з акрилу.

Оформити душові піддони з акрилу з урахуванням необхідних розмірів можна у компанії «Абетка Меблів»! Також ми здійснюємо ремонт та реставрацію душових піддонів з акрилу. Замовлення меблів за ескізом клієнта. Виконуємо шліфування та полірування душових піддонів з акрилу.

◁• ДУШЕВІ ПІДДОНИ З АКРИЛА •▷ на замовлення ✅ Київ •▷ Замовте ◁• ДУШОВИЙ ПІДДОН З АКРИЛА •▷ від виробника •▷ Київ ✅ МОНТАЖ ⏩ БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ

5/5 - (330 голосів)