Великогабаритна мобільна зарядна станція, орієнтована головним чином на далекобійників та майстрів, яким постійно доводиться працювати з електричними інструментами в умовах відсутності стаціонарних електромереж та паливних установок, що генерують. Через значну вагу (понад 10 кг) і великі габарити для транспортування електростанції знадобиться автомобіль.

Ця ПЗЗ також буде непоганим варіантом для використання у приватних будинках як резервне джерело енергії. Як надійне рішення для забезпечення харчуванням побутової техніки та мобільних девайсів підійде зарядна станція Ecoflow. Модель Delta 2 часто купують мандрівники, військові, мисливці та рибалки. 

Функціонал та комплектація

EcoFlow Delta 2 – багатофункціональна портативна електростанція. На міцному корпусі в стильному візуальному втіленні є роз'єм USB Type-A і Type-C, вихідні порти зі змінним струмом і гніздо для підключення до прикурювача. 

Підтримуються актуальні технології заряджання гаджетів та електроприладів, а також бездротові стандарти Wi-Fi та Bluetooth.

Заряджати ПЗЗ можна як від стандартних розеток 220 В, так і від сонячних батарей або бортових мереж легкових автомобілів і вантажівок. Станція оснащена літій-залізо-фосфатним акумулятором ємністю 1024 Вт·год. Збільшити показники автономності можна, підключивши додаткову зовнішню батарею.

Крім самої ПЗЗ у комплект поставки входять:

  • кабель для підключення до прикурювачів (14 AWG);
  • шнур для мережі змінного струму (довжина – 1,35 м);
  • шнур зі штиревими роз'ємами для виходу 12 В;
  • супровідна документація.

Індикація та управління

Модель Delta 2 має кольоровий 78-міліметровий РК-дисплей із широким кутом огляду. На екрані відображаються залишок заряду у відсотках та час, що залишився до вимкнення станції. Рівень заряду графічно відображається на круговій діаграмі. Показується також енергоспоживання на вході та на виході (у ватах). 

Великі символи та висока яскравість індикаційної панелі забезпечують хорошу видимість на відстані 35 метрів. В окремих випадках на дисплеї виводяться сповіщення про перегрівання або переохолодження, а також про роботу вентиляторів та несправності батареї.

Для регулювання робочих параметрів портативної зарядної станції Дельта 2 необхідно використовувати фірмовий мобільний додаток EcoFlow 4.0.6.3, доступний для завантаження в Google Play. Після створення персонального профілю пристрій автоматично додається до списку. 

У меню налаштувань є можливість змінювати значення сили струму та потужності для безпечного підключення окремих груп приладів та оптимізувати спільну роботу з бензиновим генератором EcoFlow Smart Generator. Він може автоматично вмикатися, коли рівень заряду акумулятора ПЗЗ знижується до зазначеного показника у відсотках. Смартфон сполучається з міні-електростанцією через протокол Bluetooth.

5/5 - (7 голосів)