Компанія Haier – виробник надійних побутових кондиціонерів зі світовим ім'ям. У її каталозі є моделі з різним способом встановлення, потужністю, візуальним оформленням. Просунуті системи клімат-контролю оснащені широким набором робочих режимів та корисних опцій. У статті розповімо про основні з них, а також розглянемо фактори, які дозволяють цьому бренду бути одним із лідерів ринку. На сайті інтернет-супермаркету Алло.юа можна в будь-який час дізнатися, скільки коштує кондиціонер Хайєр в Україні сьогодні. 

Переваги кондиціонерів Хайєр

Сучасні моделі кліматичних систем Haier оснащені компресорами інверторного типу, які відрізняються від двигунів on/off:

  1. Можливість змінювати інтенсивність роботи. Інверторні кондиціонери ефективніше підтримують встановлений користувачем температурний режим. 
  2. Низький рівень шумності. Гучна робота не дратує людей, що знаходяться в приміщенні. 
  3. Великим робочим ресурсом. Завдяки відсутності циклів увімкнення/вимкнення системи кондиціювання з інверторними моторами служать значно довше. 
  4. На 40-50% більшою енергоефективністю. Помірне споживання електроенергії такими приладами дає змогу заощаджувати на комунальних платежах.

Що робить Haier топовим брендом

 Користувачі відзначають такі особливості пристроїв.

Стильний дизайн

Кондиціонери цього бренду виділяються естетично привабливим візуальним оформленням та гармонійно інтегруються у різні стилі інтер'єру. У каталозі є моделі із корпусом білого, сірого або чорного кольору.

Широкі можливості керування

Крім управління за допомогою пультів дистанційного керування, які поставляються в комплекті з приладами, у користувачів є можливість керувати його роботою перебуваючи поза своїм житлом, а все завдяки вбудованим в кондиціонери Wi-Fi-модулям і наявності фірмового мобільного додатка hOn. Попередньо задавши бажані параметри на смартфоні, повернувшись із роботи або прогулянки, ви зможете відчути сприятливий мікроклімат вдома.

Екологічність

Корпус та внутрішні компоненти всіх моделей Haier виготовлені з екологічно нешкідливих матеріалів. Як холодоагенти використовуються фреони, що не надають згубного впливу на організм людини та атмосферу.

Довговічність

Виробник упевнений у тривалому терміні експлуатації, тому надає довгострокову гарантію на всю лінію продукції.

Великий асортимент

Бренд виробляє системи клімат-контролю потужністю від 2 до 11 кВт, які підходять для охолодження/обігріву приміщень різної площі. На вибір подано прилади настінного, колонного, канального, мобільного типу.

Просунутий функціонал

Сучасна кліматична техніка Хайєр оснащена такими технологіями та режимами: «нічною», «іонізація», «зволоження повітря», Self-Clean (самоочищення), 3D-Airflow (природна циркуляція повітряних потоків), Ecosensor (розумні датчики для контролю мікроклімату).

5/5 - (10 голосів)