Нам ви можете довірити перетяжку стільців Правий Берег, пошиття чохлів та подушок для стільців Правий Берег. У 86% випадків каркас стільців служить довше оббивки і наповнювача в 2-3 рази. Цей факт дозволяє заощаджувати 70-80% бюджету, щоразу, коли Ви задумалися про покупку нового стільця. Перетяжка дивану. Дизайнер приїде із зразками тканини на вибір. Ми заберемо та повернемо оновлені стільці. Вам залишиться тільки милуватися вашим новим стільцем і рахувати.

Ремонт та перетяжка стільців Правий Берег

Перетяжка стільців Правий Берег недорого

Команда Азбука Меблів 👨‍🔧(Правий Берег) займається ремонтом та перетяжкою стільців більше 11 років. Наша головна мета – забезпечити доброзичливий та професійний сервіс по оновленню крісел. Перетяжка меблів. Відремонтуємо та відновимо будь-який стілець – від різних офісних та кухонних до антикварних італійських з натуральної дорогої шкіри. Наші майстри професійні оббивачі і можуть перетягнути крісло будь-яким оббивним Перетяжка стільців. Працюємо з фіз. особами, представниками громадськості та підприємств, корпоративними клієнтами. Хто б не був замовником, ми зможемо допомогти!

Перетяжка стільців на замовлення Правий Берег

Перетяжка стільців Правий Берег за сучасними технологіями

Наш основний профіль – це оббивка та перетяжка стільців Правий Берег, що поєднує у собі такі види робіт:

  • Повна чи часткова заміна оббивного матеріалу. При цьому можливі різні текстурні та колірні комбінації. Ми працюємо з тканиною, шкірою, шкірозамінником. Також працюємо із матеріалами замовника.
  • Заміна «нутрощів» м'якого крісла: пінополіуретану, пружинних блоків, еластичних ременів, рейок, холлофайбера, синтепону, ватину, кінського волосу тощо.
  • Декоративне оздоблення: кант, утяжки, гудзики, тасьма, гвоздики, складання та багато іншого.
  • Заміна та ремонт ніжок, ручок та іншої фурнітури, у тому числі декорів.

Ремонт дивана, стільців може проводитися лише у нашому цеху.

Ремонт стільців Правий Берег

Замовити перетяжку стільців Правий Берег

Пропонуємо якісне оновлення,

  • повний чи частковий ремонт стільців;
  • перетяжка чохлів стільців;
  • заміна механізмів трансформації стільців;
  • зміна дизайну стільців.

Оббивка стільців Правий Берег

Професійне перетягування стільців Правий Берег

Не витрачайте час та гроші на заміну пошкодженого крісла, зв'яжіться з нами, щоб відновити його за невелику частину вартості. Наші послуги пропонують економічно ефективну альтернативу дорогій покупці, що позбавить вас відвідування салонів або вивчення численних сайтів. Замовити перетяжку меблів. Більшість проблем, таких як провисання сидінь і пружини, що вискочили, можуть бути усунені за короткий час. Великі та складні роботи займуть більше часу, без втрати якості та значної кількості фінансів. Скористайтеся пропозицією про перетяжку крісла. Дешево – не означає погано. Заощаджуйте з нами!

Досвідчені майстри відновлять стільці Правий Берег для вас:

  1. офісні стільці;
  2. кухонні стільці;
  3. м'які стільці;

Перетяжка стільців будь-якої складності Правий Берег

Фото перетяжки стільців Правий Берег: Виконані роботи

Вартість ремонту та перетяжки стільців Правий Берег

Ціни на перетяжку стільців Правий Берег

найменування перетяжки стільців вартість перетяжки стільців
Кухонні стільці від 150 грн
Стільці від 50 грн

*Всі ціни за перетяжку стільців зазначені приблизні, за роботу майстра 1 м.п. роботи. Ви можете надіслати фотографії вашого стільця на E-mail або зручний Вам месенджер з описом (коментарем) і наші майстри зроблять орієнтовний розрахунок перетяжки стільців Правий Берег

Якісний ремонт м'якого стільця Правий Берег

Реставрація м'яких стільців Правий Берег

Часткова оббивка стільців Правий Берег

Ремонт стільців Правий Берег це процес, що передбачає низку моментів виконання – повну або часткову заміну оббивки. Наприклад, є можливість замінити лише тканину підлокітників. Можна також змінити вигляд м'яких елементів. Можна додати елементи обробки. Вартість перетяжки меблів. Перед початком робіт приймаються побажання та ідеї замовника. Діяльність з реставрації та відновлення стільців Правий Берег вимагають володіння професійними навичками.

Як замовити перетяжку стільців Правий Берег

Комплекс основних послуг з оббивки стільців Правий Берег

Комплекс додаткових послуг з ремонту та перетяжки стільців Правий Берег

Ціна перетяжки, заміни оббивки стільців Правий Берег:

Ціна перетяжки стільців залежить від кількох факторів:

  • Конструктивних особливостей та складності ремонту
  • Ціна меблевої тканини та наповнювача, якщо їх потрібно замінити
  • Витрати на доставку дивана у виробничих цех, або витрати на домашню організацію робіт
  • Додаткові витрати на відновлення лакофарбового покриття або відновлення дерев'яних елементів.

Послуги з перетяжки стільців Правий Берег

Види матеріалів для перетяжки стільців Правий Берег

Професійне відновлення стільців Правий Берег

Замовивши у нас перетяжку крісла, Ви заощаджуєте в середньому до 40-60% від вартості купівлі нової.
Загальна вартість перетяжки крісла складається з:
1. Ціни обраної оббивної тканини (основна частина).
2. Комплектації та складності меблів.
3. Ремонту та (або) заміни складових частин.
4. Зміни, оновлення наповнювача.
5. Роботи спеціаліста.

Перетяжка стільців Правий Берег

Будь-які меблі, в тому числі і м'які, мають свій термін служби, після якого її зовнішній вигляд, а також функціональні характеристики погіршуються. Але не варто засмучуватися, якщо ваш улюблений диван більше не тішить око, а розлучатися з ним не хочеться. Хороший спосіб зберегти ваш диван, надавши йому свіжого і сучасного вигляду, - це реставрація м'яких меблів. Реставрація – це не тільки перетяжка та оббивка стільців Правий Берег, а й усунення дефектів, що з її експлуатацією. Так, після закінчення роботи, ви отримуєте меблі, які виглядають як нові, і ще довго можуть бути використані в побуті. Перетяжка стільців Правий Берег дає можливість заощадити фінанси, тому що вона обійдеться вам значно дешевше за покупку нового дивана, крісла або скажімо тахти. Дивани на замовлення. А велика різноманітність матеріалів дозволить врахувати всі особливості інтер'єру, в який після оновлення гармонійно впишеться відреставровані меблі.

Перетяжка стільців Правий Берег рейтинг

Оббивка, перетяжка, ремонт та реставрація стільців Правий Берег

Ми професійно займаємося заміною оббивки та перетяжкою стільців з 2011 року, працюємо по: Правий Берег та всій Україні. Готові запропонувати свої послуги мешканцям інших міст за умови самостійної доставки до нашого цеху.

Виконання ремонтних робіт з перетяжки стільців Правий Берег може виконуватись за однією з наступних схем:

  • Перетяжка із вивезенням на власне виробництво. Здійснюється в абсолютній більшості випадків. Характерна для виробів з терміном ремонту від 2 днів або при необхідності використання виробничого обладнання та великого асортименту матеріалів.
  • Пошиття чохлів для м'яких меблів здійснюється тільки на виробництві. У процесі пошиття проводиться кілька примірок та підганяння чохла до виробу. Перетяжка офісних крісел. Для пошиття складних чохлів необхідний вивіз виробу виробництва.
  • Також можлива самостійна доставка клієнтом виробів, що підлягає ремонту, до нашого цеху, з наступним самостійним вивезенням.

Термін виконання перетяжки стільців Правий Берег

  • Дрібний ремонт та перетяжка невеликих обсягів займе від кількох годин до двох робочих днів.
  • Невеликі обсяги робіт, які виробляються з вивозом виробництва, виконуються терміном від 2 до 4 робочих днів.
  • Найбільш поширені види ремонтних робіт здійснюються у цеху компанії у строк від 7 до 10 календарних днів.
  • Складні та трудомісткі вироби підлягають обов'язковому вивезенню на виробництво, де для роботи над ними потрібно від 10 до 20 календарних днів.
  • Реставраційні роботи ми робимо в строк від 15 до 30 календарних днів.
  • В окремих випадках, при виробничих можливостях, ми можемо запропонувати нашим клієнтам індивідуальні умови та терміни.

Умови оплати за перетяжку стільців Правий Берег:

  • Ми працюємо як за готівку, так і за безготівковим розрахунком.
  • Абсолютну більшість наших робіт ми виконуємо без попередньої оплати, з оплатою за фактом виконання.
  • Ми працюємо з передоплатою на матеріали, у випадках використання позицій на замовлення тканин і при роботі з натуральною шкірою.
  • Також нам знадобиться передоплата за дуже великого обсягу робіт, коли власних оборотних коштів не вистачить для закупівлі всіх необхідних матеріалів.
  • З державним бюджетом ми працюємо лише за 100% передоплатою, з дотриманням усіх необхідних у цьому випадку термінів.

Послуги з перетяжки стільців Правий Берег

Потрібна якісна перетяжка стільців?

Вашому стільцю потрібний терміновий ремонт?

Просів наповнювач у стільці?

Кішка зіпсувала оббивку стільців?

Потріскався і обсипався шкірозамінник на стільці?

Потріскався та обсипався шкірозамінник на стільці?

Відгуки про перетяжку стільців Правий Берег

Виникла потреба оновити стільці Правий Берег, яка служила нашій сім'ї понад 25 років. Переглянули в інтернеті багато пропозицій та почали послідовно вивчати ринок. Вирішили зупинитися на Азбуці Меблів. Менеджер Станіслав у точно призначений час приїхав до нас з великим асортиментом оббивної тканини, уважно оглянув стан меблів, дав багато слушних порад щодо покращення дизайну за рахунок рядків та деталей, розповів про особливості тканин, допоміг вибрати відповідну. Ми підписали договір без жодної передоплати і Станіслав удвох із помічником швидко розібрали меблі та відвезли на реставрацію. У точно вказаний час меблі були привезені до нас на дачу, змонтовані та встановлені. Якість роботи перевершила всі наші очікування. Тепер у нас абсолютно нові красиві м'які меблі і без переплат. ДЯКУЮ за чудову роботу! Ми із задоволенням рекомендуємо Абетка Меблів — ви точно не помилитеся!
Тканина підібрана для стільців абсолютно ідентично оригінальною. Диван виглядає як новий. Все було швидко та чітко. і коштувало відносно не дорого. З такими фахівцями стає зрозуміло, що ремонт м'яких меблів – це просто!
Чудові майстри! Приїхали чітко за обумовленим часом. Зробили ремонт стільців якісно та оперативно. Найкращі рекомендації!
Потрібен був дрібний ремонт стільців Правий Берег. Майстер приїхав у обумовлений час, був чемний, акуратний. Ремонт був виконаний швидко та якісно. Дякую!
Довго шукали добрих майстрів. За рекомендацією знайомих, звернулися до команди ЯКСВОЇМ)). Якість та сервіс обслуговування на найвищому рівні, від початку роботи до її завершення. Зробили все дуже ЧІТКО!! Дякуємо!
Дякую за виконану роботу з перетяжки стільців. Зробили все якісно та в обумовлені терміни – для мене це був принциповий момент. Хлопці впоралися із завданням чудово! Рекомендуватиму друзям.

Перетяжка стільців на замовлення від виробника Правий Берег

Перетяжка стільців ᐈ Правий Берег ᐈ Ремонт стільців ᐈ Перетяжка стільців ᐈ Правий Берег ᐈ будь-якої складності ᐈ Гнучкі ціни | Великий вибір матеріалів ᐈ Замовити перетяжку стільців

5/5 - (528 голосів)