Дерев'яні двері на замовлення з ✈️ доставкою по Україні ☑️ Виробництво дверей з масиву дерева на замовлення за вашими кресленнями та фото ☑️ Гнучкі ціни | Великий вибір матеріалів

Двері з масиву дерева на замовлення у Києві

Дерев'яні двері Київ

Вхідні та міжкімнатні двері з масиву дерева – це важлива складова неповторного дизайну та надійний захист для будинку чи квартири. Як правило, такі дверні конструкції виготовляють із міцної деревини, стійкої до перепадів вологи, температури, механічної дії.

Дерев'яні двері на замовлення

Викличте технолога для замовлення дверей з дерева

Продаж дерев'яних дверей

Вони мають тривалий термін служби, виглядають благородно та є надійною перепоною для проникнення сторонніх осіб. Високим попитом у Києві користуються дерев'яні двері на замовленнявиконані за індивідуальним проєктом. Дерев'яні міжкімнатні двері на замовлення. Вони можуть мати нестандартні розміри та форму - подвійні, арочні, глухі, і зі склом, кожен варіант є унікальним та ідеально вписується в інтер'єр.

З яких матеріалів робимо дерев'яні двері?

Двері з масиву ясена

Двері з масиву дуба

Двері з масиву сосни

Двері з масиву горіха

Двері з масиву вільхи

Двері з модрини

Двері з масиву клена

Двері з масиву бука

Двері з масиву берези

Фото дверей з масиву дерева

Ціни на двері з дерева

Ціна дверей із дерева Вид дерева Ціна на дерев'яні двері
Двері з дуба на замовлення Дуб Від 14 950 грн
Двері з бука на замовлення Бук Від 14 250 грн
Двері з ясеня на замовлення Ясен Від 14 579 грн
Двері із сосни на замовлення Сосна Від 12 820 грн

Двері з масиву дерева - міцний, довговічний та екологічно безпечний матеріал. Готові двері мають приємний запах, при правильній обробці вони не схильні до впливу вологи і патогенної мікрофлори, а термін їх служби може досягати кількох десятиліть.

Двері з масиву дерева на замовлення в Києві

Для виготовлення таких конструкцій потрібен високий професіоналізм, найкращі матеріали та обладнання. «Абетка меблів» — один із лідерів на столичному ринку, який здійснює повний комплекс робіт з виробництва дверей з цінних порід дерева. Продукція компанії має оптимальну вартість та європейську якість, що дозволяє купити дерев'яні двері з доставкою та встановленням у квартирі, заміському будинку, офісі. Завдяки участі професійного дизайнера замовники можуть втілити будь-які побажання та задуми, вибравши дверне полотно, яке не матиме аналогів.

Двері з меблевого щита на замовлення

Двері зі щита дуба

Двері із щита ясена

Двері зі щита із сосни

Дерев'яні двері на замовлення: найкраще поєднання ціна-якість

Масив дерева - матеріал з багатою кольоровою гамою, природною красою та найкращими експлуатаційними характеристиками. Дуб, вільха, сосна, ясен та інші породи деревини можуть бути кілька десятиліть, недарма їх століттями використовували для оформлення житла. Міжкімнатні двері на замовлення. Головними перевагами дерев'яних дверних конструкцій справедливо вважаються:

  • Екологічність. Висушена та спеціально підготовлена ​​деревина не виділяє шкідливих речовин, не вимагає обов'язкового фарбування та складного догляду. Такий варіант оформлення дверних отворів підходить для будь-яких приміщень, у тому числі для спальні та дитячої.
  • Міцність, стійкість до погодних умов та зовнішнього впливу. Звернувшись до професіоналів, можна замовити вуличні та міжкімнатні двері з дерева, які не будуть коробитися та тріскатися від вологи, високих та низьких температур. Їх практично неможливо зашкодити, і вони чудово протистоять злому.
  • Можливість вибрати систему відкриття. На сьогоднішній день найпоширенішими залишаються двері, але для економії простору на замовлення можна зробити також жалюзійні, відкатні, розсувні конструкції.
  • Індивідуальний розмір. Фабричне дверне полотно має певні габарити, якщо проріз відрізняється від них розміром або формою, виходом стане виготовлення дверей з дерева на замовлення.

Білі двері з дерева на замовлення

Виготовлення дверей з дерева

Щоб підкреслити респектабельність та відмінний смак, можна вибрати глухі, фільончасті, шпоновані, різьблені двері, а також варіанти з оригінальною фурнітурою. Вироби будь-якої складності будуть виконані з урахуванням усіх побажань замовника.

Замовити міжкімнатні та вхідні двері з дерева з доставкою та встановленням

Якщо ви ще не вирішили, які саме двері підійдуть для вашого будинку або квартири, безкоштовні виміри та консультація фахівця допоможуть зробити правильний вибір. Компанія «Абетка меблів» пропонує кожному замовнику:

  • Виготовлення дверей з унікальним дизайном на фото, картинці, ескізі.
  • Використання натуральної деревини цінних порід.
  • Виконання замовлення на строк від 7 днів.
  • Найкращі ціни на дверні конструкції, зроблені на замовлення.
  • Гарантія якості на фірмову продукцію - 2 роки

У послуги входить доставка дверних конструкцій своїм транспортом, професійний монтаж, сервісне обслуговування та ремонт.

Купити двері з дерева

▷ Дерев'яні двері на замовлення ▷ Київ ▷ Виробництво дверей з масиву дерева на замовлення за вашими кресленнями та фото ▷ Гнучкі ціни |▷ Великий вибір матеріалів

5/5 - (237 голосів)