Гардеробна - це кімната або виділена зона, де розміщуються шафи для зберігання одягу, взуття. Від правильної організації простору в ній залежить не тільки збереження особистих речей, а й зовнішній вигляд всієї квартири чи дому. Вибираючи меблі для гардеробної на замовлення, потрібно врахувати специфіку матеріалів та особливості приміщення.

Гардеробна на замовлення в Києві

Що потрібно від гардеробної під замовлення

Гардеробна на замовлення має відповідати кільком правилам:

  1. Задовольняти потреби власника, які висуваються до місця зберігання речей. Якщо меблями користуватиметься кілька людей, потрібно врахувати їхні бажання та можливості. Дитині буде складно користуватися високими шафами, жінці потрібні дрібні ящики для предметів гігієни, білизни та дрібниць, чоловікам частіше подобаються прості рішення із мінімумом відсіків.
  2. Не захаращувати вільний простір, не перешкоджати виходу із квартири. Не рекомендується ставити шафи так, щоб вони блокували проходи до дверей та вікон. При розміщенні меблів враховують і вимоги розумності: у проході потрібна можливість розминутися двом людям, а відкритий ящик однієї шафи не повинен блокувати доступ до відсіків іншої.
  3. Вписатися в інтер'єр приміщення та його індивідуальний стиль оформлення.

Для виготовлення гардеробних використовують такі матеріали:

  • ДСП - найдоступніший, найпростіший в обробці матеріал. Не відрізняється великою довговічністю.
  • МДФ — міцніший за ДСП, при цьому теж відноситься до бюджетних матеріалів. При дбайливій експлуатації шафи та полиці прослужать до 10 років.
  • Масив дерева - позбавлений недоліків МДФ та ДСП. Дерево обробляють захисними просоченнями, надаючи йому стійкість до набухання, вогню, перепадів температури. Меблі з цього матеріалу служить кілька десятиліть, але й ціна у них вища.

Фото гардеробних кімнат

Де можна вигідно замовити гардеробну кімнату?

Гардеробні на замовлення за індивідуальними розмірами від виробника «Абетка Меблів» — найкраще рішення, порівняно з придбанням типових шаф. Гардеробна із МДФ на замовлення. Це слушний варіант для власників квартир вільного планування, які самі встановлюють перегородки та визначають розмір приміщення. Гардеробна на замовлення виготовляється нашими майстрами з урахуванням усіх вимог замовника за кілька днів, а на пошук заводського рішення, що відповідає очікуванням, можуть піти місяці.

Причини звернутися до нас для замовлення меблів до гардеробної

Майстри компанії «Абетка Меблів» мають великий досвід у сфері виготовлення корпусних конструкцій для гардеробних. У нашому каталозі представлені готові рішення та виконані проекти, на підставі яких ви можете визначитися зі своїм наступним вибором, якщо у вас спочатку немає чітких уявлень про гардеробну мрію. Гардеробна із ДСП на замовлення. Якщо ж такі є - наші фахівці зможуть провести виміри, розрахунки та виготовити гардеробну, керуючись фотографією, кресленням або малюнком.

Для виробництва гардеробних використовуємо такі матеріали:

Меблі на замовлення в гардеробну не будуть мати високу ціну в порівнянні з заводськими конструкціями. Роботу можна здійснити з будь-якими матеріалами – ДСП, МДФ, масивом, профілем з алюмінію.

Гардеробні кімнати на замовлення

Для кожного з нас будинок асоціюється із затишком, комфортом, звичайно порядком. І, звичайно ж, для створення всіх цих необхідних благ у кожному будинку величезну роль відіграють правильно підібрані меблі. Однак щоб розмістити всі домашні речі, яких у кожній родині не так вже й мало, найкраще зробити гардеробну. Гардеробна кімната на замовлення може бути одним з варіантів рішення.

Шафа гардеробна замовити

Але багато людей упевнені, що для обладнання вбиральні необхідна окрема кімната, адже не в кожного дозволяє житлова площа. Однак якщо є бажання, то навіть у найменшій квартирі можна виділити місце для неї. Наші дизайнери здатні створити чудеса в інтер'єрі Вашої оселі. Замовити гардеробну кімнату в Києві із ДСП, МДФ. Наприклад, ми можемо Вам запропонувати шафи гардеробні, що дуже місткі і при цьому не займають багато місця.

Гардеробна на замовлення в Києві

Такі шафи – це маленька гардеробна, в якій можна помістити все необхідне, причому кожна річ матиме своє гідне місце. Такі гардеробні для квартир і будинків можуть бути як окремо вартими так і вбудовані в нішу. Вибір матеріалу залежить від Ваших уподобань. Якщо корпус буде виконано з ЛДСП чи МДФ, то Ви зможете помітно заощадити свій бюджет у порівнянні з натуральними матеріалами. Такий предмет інтер'єру буде ідеально виглядати в будь-якій кімнаті Вашої оселі. Наприклад, гарна гардеробна в спальні надасть якийсь затишок у кімнаті і при цьому допоможе підтримувати постійний порядок.

Ми можемо втілити Вашу мрію у реальність за доступною ціною!

Ну а якщо Ви є щасливим власником просторої квартири або будинку, то в цьому випадку можна дозволити собі зробити вбиральню. Таке рішення дозволить Вам позбутися зайвих шаф, тим самим збільшити вільний простір. Функціональність вбиральні кімнати безмежна. У таку шафу можна вільно зайти і легко вибрати або покласти необхідну річ або взуття. Ми можемо Вам запропонувати гардеробні кімнати подивитися в каталозі нашого інтернет – магазину. У ньому Ви зможете переконатися як нашу роботу.

Замовити гардеробну кімнату від виробника

▷ ГАРДЕРОБНА ◁ На замовлення — від виробника | Великий вибір. Якщо Ви вирішили замовити гардеробну, то наші дизайнери допоможуть Вам створити проект, який буде відповідати Вашим життєвим вимогам. Внутрішнє наповнення гардеробних кімнат найрізноманітніше. Це закриті та відкриті полиці, вішалки, комоди, ящики. Якщо площа дозволяє, то можна там розташувати велике дзеркало та багато іншого. Кількість полиць та ящиків буде залежати від кількості Ваших речей та, звичайно ж, побажань.

5/5 - (99 голосів)