Дерев'яне ліжко на замовлення залишається найпопулярнішим рішенням для спалень. Наша компанія «Абетка Меблів» виконує ліжка з дерева за вашими ескізами та проектами. Просто покажіть, яке ліжко ви хочете, а ми виготовимо його для вас.

Купити ліжко з дерева

Ліжко з масиву дерева на замовлення

Переваги ліжка з дерева перед іншими видами спальних місць

Переваги на користь дерев'яного ліжка обумовлені її:

  • Дешевизною. Дерев'яне ліжко на замовлення коштує менше ніж м'які меблі.
  • Зносостійкість. Оббивка диванів швидко затирається, у розкладачок виходить з ладу фурнітура, а надувні матраци стають непридатними після зустрічі з кігтями домашніх тварин. Ліжко позбавлене цих проблем, подряпини можна закрити фарбою чи лаком.
  • Простота у догляді. М'які меблі потрібно чистити спеціальними засобами. Ліжко з масиву сосни або іншого дерева протирають вологою ганчіркою або скидають пил волотем.
  • Сумісність з ортопедичними матрацами. За технологією застосування для такого матраца потрібна жорстка основа. Якщо укласти ортопедичну конструкцію на диван або інші м'які меблі – лікувальний та профілактичний ефект матраца буде знижений.

Фото ліжок із дерева на замовлення

Ціни на ліжка з дерева

Ціна ліжка з дерева Вид дерева Ціна на дерев'яні ліжка
Ліжко з дуба на замовлення Дуб Від 17850 грн
Ліжко з бука на замовлення Бук Від 17650 грн
Ліжко з ясеня на замовлення Ясен Від 17679 грн
Ліжко із сосни на замовлення Сосна Від 16920 грн

З якого дерева роблять ліжка?

Ліжко з масиву ясена

Ліжко з масиву дуба

Ліжко з масиву сосни

Ліжко з масиву горіха

Ліжко з масиву вільхи

Ліжко з модрини

Ліжко з масиву клена

Ліжко з масиву бука

Ліжко з масиву берези

Ми можемо запропонувати ліжка з дерева на замовлення у таких матеріалах:

  • Масив сосни, має відмінну міцність, помірну схильність до короблення, крім того вона відмінно тримає кріпильні елементи. І ще однією її перевагою є низька вартість, виконаних з неї виробів. Якщо це те, що Ви давно шукали, то, не гаючи часу, переходьте в розділ "Ліжка з сосни". У цій категорії Ви можете купити ліжко із масиву сосни на замовлення.
  • Масив берези вибирають цінителі хитромудрого малюнка деревної текстури і з її витіюватістю і звивистістю деревної текстури і чекає від виробу високої надійності, тоді Вам в розділ "Ліжка з берези". Тут Ви знайдете відповідну саме Вам модель і зможете замовити ліжко з масиву берези на замовлення.
  • Масив бука не любить приміщення з високою вологістю, але якщо у Вас немає такої проблеми, він вірою і правдою прослужить Вам довгі роки, а для цього Вам необхідно перейти в розділ "Ліжка з бука" і замовити ліжко з масиву бука.
  • Цінителі надійності та елітарності вибирають масиву дуба з великою і виразною фактурою деревних волокон, яка виділяє шляхетність моделей з дуба на тлі інших типів масиву, якщо ви один із знавців, то переходите відразу в категорію “Ліжка з дуба”. Ви знайдете відповідне ліжко та зможете придбати ліжко з масиву дуба на замовлення.

Ці пункти — основні причини, через які наші клієнти вибирають ліжка з масиву на замовлення.

Що потрібно врахувати під час вибору ліжка з дерева

Щоб ліжко справно виконувало свої функції, при її виборі слід звернути увагу на ключові характеристики. Однією з них є основа. Підвіконня з дерева на замовлення. У дерев'яному ліжку на замовлення воно буває трьох типів:

  1. Ламелі. Поширений та доступний тип основи. При пошкодженні однієї з ламелей досить просто замінити. Недоліки в тому, що вони не розраховані на високе навантаження, можуть луснути від різкого навантаження.
  2. Суцільна основа з дошки або деревостружкової плити. Найміцніший варіант, який витримує будь-які навантаження. Коштує дорожче за дощечки-ламелі, сильно збільшує вагу дерев'яних ліжок від виробника, але при цьому майже вічний варіант, який прослужить десятиліттями.

Дерев'яне ліжко на замовлення у Києві

Причини замовити ліжко з дерева в компанії «Абетка меблів»

Наша компанія виготовляє меблі на замовлення за низькою ціною. Можна вибрати готові ліжка із натурального дерева від виробника, змінивши лише розміри конструкції при замовленні. Якщо хочеться оригінальних рішень - фахівці готові зібрати ліжко, керуючись ескізами, кресленнями, малюнками або фотографіями, які запропонуєте ви.

Ліжко з меблевого щита на замовлення

Ліжко зі щита дуба

Ліжко зі щита ясена

Ліжко зі щита сосни

Продаж ліжок на замовлення.

•▷ Дерев'яне ліжко на замовлення від виробника •▷ Київ •▷ Виробництво ліжок з масиву дерева •▷ Київ •▷ на замовлення за вашими кресленнями та фото •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (317 голосів)