Радіусна шафа купе з ✈️ доставкою по Україні ☑️ Виробництво радіусних шаф купе на замовлення за вашими кресленнями та фото ☑️ Великий вибір матеріалів ☑️ Гнучкі ціни

Купити радіусну шафу купе

Якими бувають шафи-купе на замовлення?

За конструктивними особливостями всі шафи купе можна розділити на дві категорії:

 • Вбудовані. Вони встановлюються в нішу або кут, а стіни квартири одночасно є стінами для такої шафи.
 • Корпусні. Замовити меблі. Можна встановити куди завгодно, але заощадити на матеріалі не вийде - потрібно зробити всі стіни, задню панель, також верх і підлогу шафи.

Радіусна шафа купе

Що потрібно врахувати при виборі шафи

Замовити радіусну шафу

Крім конструктивних особливостей, при виборі важливо враховувати технічні специфікації меблів та його дизайн. До перших відносять розміри шафи та її місце розташування у квартирі. При їх виборі враховують такі моменти:

 • Мінімально допустима глибина шафи – 45 см. 10 см цього простору «з'їдає» дверний механізм. На замовлення ми можемо виготовити шафу з меншою глибиною, але зважайте на зручність зберігання речей — полиці повинні бути місткими.
 • Мінімальний параметр ширини становить 90 см, але чим більше – тим краще. Від ширини дверей залежить легкість їх експлуатації, і навіть стійкість механізму купе.
 • Шафа не повинна ускладнювати прохід коридором. Якщо вихідна ширина проходу становить 100 см, спроба встановити шафу навіть з мінімальною глибиною буде нерозумною. Проходи до дверей та вікон повинні бути вільними.

Фото готових шаф купе на замовлення

У радіусних шаф теж є свої особливості:

 • Наявність зазорів між стінами шафи та стінами приміщення. У них накопичується пил, який складно прибирати.
 • Неможливість підігнати стінки таким чином, щоб цих зазорів не було - навіть створена за розміром ніші шафа візуально захаращуватиме приміщення своїм корпусом.
 • Оскільки більшість сучасних дизайнерських рішень використовує вбудовані шафи, корпусна шафа-купе привноситиме в обстановку частку старомодності.

Шафа радіусна для речей

Переваги створення радіусних шаф-купе на замовлення

При цьому корпусну шафу можна розібрати та зібрати заново, перевезти та встановити в іншому місці. Демонтаж і нове складання заберуть у вас набагато менше часу, ніж робота з вбудованими меблями.

Наші майстри виготовлять модель, що ідеально підходить до особливостей вашої квартири або будинку. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте — і незабаром шафа-купе прикрасить ваше житло.

Шафи купе радіусні на замовлення в Києві.

У кожного з типів шафи-купе є свої плюси та мінуси. Потрібно врахувати їх усі перед вибором на користь тих чи інших меблів.

Особливості шаф, що вбудовуються, такі:

 • Немає візуального навантаження, яке створюють в інтер'єрі звичайні шафи. Про те, що за розсувними дверима розташована шафа, можна дуже швидко забути, адже поза використанням її передня панель виглядає такою ж стіною, як звичайні перегородки. Візуально в кімнаті з вбудованою шафою не створюється наявність меблів, що позитивно позначається на сприйнятті невеликих приміщень.
 • Можна заощадити на матеріалах. Але стіни кімнати мають бути рівними та підготовленими.
 • Немає можливості встановити шафу в інше місце при зміні планування. Особливо це стосується тих шаф, при проектуванні яких максимально використовувалися стіни кімнати.

Чому у нас можна замовити радіусну шафу купе недорого?

При виборі дизайну для шафи та матеріалів, які будуть використані при її виготовленні, замовники мають широкий вибір готових рішень, а також можливість самому придумати дизайн і внутрішню конструкцію шафи.

Внутрішнє наповнення радіусної шафи купе

Виготовлення Шафів-купе радіусних на замовлення.

Більшість шаф-купе виготовляється із ДСП. Це бюджетний матеріал, який забезпечує меблі високу зносостійкість, а також легко комбінується з іншими видами сировини. Популярністю користується не тільки встановлення дзеркал на дверях шафи, а й створення вставок зі скла, пластику, металу. Асортимент доступних рішень дозволяє легко вписати шафу-купе у будь-який інтер'єр.

Ще сумніваєтеся де замовити радіусну шафу купе?

В «Абетці меблів» ви можете купити або замовити шафи-купе з будь-яких матеріалів, що сподобалися. Наші майстри мають досвід роботи з ДСП, МДФ, деревиною, склом, металом, а на складі завжди є запас сировини для виробництва шаф.

Чому вигідно виготовити радіусну шафу-купе на замовлення.

Виготовлення шафи на замовлення в «Абетці меблів» дозволяє нашим клієнтам реалізувати всі свої бажання та отримати виріб, що повністю задовольняє його вимоги. Колір, дизайн, фактура, заповнення, розміри, майбутні прикраси - всі ці особливості ви вказуєте ще на початкових етапах проектування шафи.

Радіусна шафа купе на замовлення від виробника

Наша компанія займається створенням та реалізацією вбудованих та корпусних шаф купе кілька років. За цей час фахівці досягли високого рівня майстерності і можуть відтворити шафу-купе, показану на фотографії, малюнку або ескізі. Це дозволяє отримати бюджетну копію меблів від відомих зарубіжних дизайнерів або втілити в життя мрію про будинок в певній стилістиці.

•▷ Радіусна шафа купе •▷ Київ •▷ Виробництво радіусних шаф купе на замовлення за вашими кресленнями та фото •▷ Київ •▷ Великий вибір матеріалів •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (125 голосів)