Нам ви можете довірити ремонт та заміну механізмів трансформації, пошиття чохлів та подушок, ліжка. У 86% випадків каркас ліжка служить довше оббивки і наповнювача в 2-3 рази. Цей факт дозволяє заощаджувати 70-80% бюджету, щоразу, коли Ви задумалися про покупку нового ліжка. Перетяжка дивану. Дизайнер приїде із зразками тканини на вибір. Ми заберемо і повернемо оновлене ліжко. Вам залишиться тільки милуватися і рахувати заощаджені гроші.

Перетяжка м'якого ліжка

Ремонт та перетяжка ліжка

Команда Азбука Меблів 👨‍🔧(Київ) займається ремонтом та перетяжкою ліжок більше 11 років. Наша головна мета — забезпечити доброзичливий та професійний сервіс з оновлення ліжок. Команда Азбука Меблів 👨‍🔧(Київ) займається ремонтом та перетяжкою ліжок понад 11 років. Наша головна мета – забезпечити доброзичливий та професійний сервіс з оновлення ліжок. Перетяжка меблів. Відремонтуємо та відновимо будь-який диван - від різних офісних та кухонних стільців до антикварних італійських з натуральної дорогої шкіри. Наші майстри професійні оббивачі і можуть перетягнути ліжко будь-яким оббивним матеріалом. Працюємо з фіз. особами, представниками громадськості та підприємств, корпоративними клієнтами. Хто б не був замовником, ми зможемо допомогти!

Перетяжка ліжка на замовлення

Перетяжка ліжка за сучасними технологіями

Наш основний профіль – це оббивка та перетяжка ліжка в Києві, що поєднує в собі такі види робіт:

 • Повна чи часткова заміна оббивного матеріалу. При цьому можливі різні текстурні та колірні комбінації. Ми працюємо з тканиною, шкірою, шкірозамінником. Також працюємо із матеріалами замовника.
 • Заміна «нутрощів» м'яких меблів: пінополіуретану, пружинних блоків, еластичних ременів, рейок, холлофайбера, синтепону, ватину, кінського волосу тощо.
 • Декоративне оздоблення: кант, утяжки, гудзики, тасьма, гвоздики, складання та багато іншого.
 • Заміна та ремонт ніжок, ручок та іншої фурнітури, у тому числі декорів.

Ремонт дивану, ліжка може проводитися лише у нашому цеху.

Ремонт ліжка

Замовити перетяжку ліжка

Пропонуємо якісне оновлення вашого ліжка, послуги:

 • повний чи частковий ремонт ліжка;
 • перетяжка чохлів ліжка;
 • заміна механізмів трансформації ліжка;
 • зміна дизайну ліжка.

Оббивка ліжка

Професійне перетягування ліжка

Не витрачайте час та гроші на заміну пошкодженого ліжка, зв'яжіться з нами, щоб відновити його за невелику частину вартості. Перетяжка ліжка. Наші послуги пропонують економічно ефективну альтернативу дорогій покупці, що позбавить вас відвідування салонів або вивчення численних сайтів. Замовити перетяжку меблів. Більшість проблем, таких як провисання сидінь і пружини, що вискочили, можуть бути усунені за короткий час. Великі та складні роботи займуть більше часу, без втрати якості та значної кількості фінансів. Скористайтеся пропозицією про перетяжку м'якого ліжка. Дешево – не означає погано. Заощаджуйте з нами!

Досвідчені майстри відновлять ліжко для вас:

 1. велике ліжко;
 2. дитяче ліжко;
 3. м'яке кругле ліжко;

Перетяжка ліжка будь-якої складності

Фото перетяжки ліжка: Виконані роботи

Вартість ремонту та перетяжки ліжка

Ціни на перетяжку м'якого ліжка

найменування перетяжки ліжка вартість перетяжки ліжка
Перетяжка ліжка від 6500 грн
Перетяжка дитячого ліжка від 5050 грн
Ремонт м'якого ліжка від 950 грн

*Всі ціни за перетяжку ліжка вказано приблизні, за роботу майстра 1 м.п. роботи. Ви можете надіслати фотографії вашого дивана на E-mail або зручний Вам месенджер з описом (коментарем) і наші майстри зроблять орієнтовний розрахунок перетяжки ліжка

Якісний ремонт м'якого ліжка

Реставрація м'якого ліжка

Часткова оббивка ліжка

Ремонт ліжка це процес, що передбачає низку моментів виконання – повну або часткову заміну оббивки. Наприклад, є можливість замінити лише тканину підлокітників. Можна також змінити вигляд м'яких елементів. Можна додати елементи обробки. Перед початком робіт приймаються побажання та ідеї замовника. Діяльність з реставрації та відновлення дивану вимагають володіння професійними навичками.

Як замовити перетяжку ліжка

Комплекс основних послуг з оббивки ліжка

Комплекс додаткових послуг з ремонту та перетяжки ліжок.

Ціна перетяжки, заміни оббивки ліжка:

Ціна перетяжки ліжка залежить від кількох факторів:

 • Конструктивних особливостей та складності ремонту
 • Ціна меблевої тканини та наповнювача, якщо їх потрібно замінити
 • Витрати на доставку дивана у виробничих цех, або витрати на домашню організацію робіт
 • Додаткові витрати на відновлення лакофарбового покриття або відновлення дерев'яних елементів.

Послуги з перетяжки ліжка

Види матеріалів для перетяжки ліжка

Професійне відновлення ліжок

Замовивши у нас перетяжку ліжка, Ви заощаджуєте в середньому до 40-60% від вартості купівлі нової.
Загальна вартість перетяжки складається з:
1. Ціни обраної оббивної тканини (основна частина).
2. Комплектації та складності меблів.
3. Ремонту та (або) заміни складових частин.
4. Зміни, оновлення наповнювача.
5. Роботи спеціаліста.

Перетяжка ліжка

Будь-які меблі, в тому числі і м'які, мають свій термін служби, після якого її зовнішній вигляд, а також функціональні характеристики погіршуються. Але не варто засмучуватися, якщо ваш улюблений диван більше не тішить око, а розлучатися з ним не хочеться. Хороший спосіб зберегти ваш диван, надавши йому свіжого і сучасного вигляду, - це реставрація м'яких меблів. Реставрація – це не тільки перетяжка та оббивка ліжка, а й усунення дефектів, що з її експлуатацією. Так, після закінчення роботи, ви отримуєте меблі, які виглядають як нові, і ще довго можуть бути використані в побуті. Перетяжка ліжка дає можливість заощадити фінанси, так як вона обійдеться вам значно дешевше за покупку нового дивана, крісла або скажемо тахти. Дивани на замовлення. А велика різноманітність матеріалів дозволить врахувати всі особливості інтер'єру, в який після оновлення гармонійно впишеться відреставровані меблі.

Перетяжка ліжка рейтинг

Оббивка, перетяжка, ремонт та реставрація ліжка Київ

Ми професійно займаємося заміною оббивки та перетяжкою м'якого ліжка з 2011 року, працюємо по Києву та всій Україні. Готові запропонувати свої послуги мешканцям інших міст за умови самостійної доставки до нашого цеху.

Виконання ремонтних робіт з перетяжки ліжка може виконуватись за однією з наступних схем:

 • Перетяжка із вивезенням на власне виробництво. Здійснюється в абсолютній більшості випадків. Характерна для виробів з терміном ремонту від 2 днів або при необхідності використання виробничого обладнання та великого асортименту матеріалів.
 • Пошиття чохлів для м'яких меблів здійснюється тільки на виробництві. У процесі пошиття проводиться кілька примірок та підганяння чохла до виробу. Для пошиття складних чохлів необхідний вивіз виробу виробництва.
 • Також можлива самостійна доставка клієнтом виробів, що підлягає ремонту, до нашого цеху, з наступним самостійним вивезенням.

Терміни виконання перетяжки ліжка

 • Дрібний ремонт та перетяжка невеликих обсягів займе від кількох годин до двох робочих днів.
 • Невеликі обсяги робіт, які виробляються з вивозом виробництва, виконуються терміном від 2 до 4 робочих днів.
 • Найбільш поширені види ремонтних робіт здійснюються у цеху компанії у строк від 7 до 10 календарних днів.
 • Складні та трудомісткі вироби підлягають обов'язковому вивезенню на виробництво, де для роботи над ними потрібно від 10 до 20 календарних днів.
 • Реставраційні роботи ми робимо в строк від 15 до 30 календарних днів.
 • В окремих випадках, при виробничих можливостях, ми можемо запропонувати нашим клієнтам індивідуальні умови та терміни.

Умови оплати за перетяжку ліжка:

 • Ми працюємо як за готівку, так і за безготівковим розрахунком.
 • Абсолютну більшість наших робіт ми виконуємо без попередньої оплати, з оплатою за фактом виконання.
 • Ми працюємо з передоплатою на матеріали, у випадках використання позицій на замовлення тканин і при роботі з натуральною шкірою.
 • Також нам знадобиться передоплата за дуже великого обсягу робіт, коли власних оборотних коштів не вистачить для закупівлі всіх необхідних матеріалів.
 • З державним бюджетом ми працюємо лише за 100% передоплатою, з дотриманням усіх необхідних у цьому випадку термінів.

Послуги з перетяжки ліжка

Потрібна якісна перетяжка ліжка?

Вашому ліжку потрібний терміновий ремонт?

Просів наповнювач у ліжку?

Кішка зіпсувала оббивку ліжка?

Потріскався і обсипався шкірозамінник на ліжку?

Старе ліжко погано виглядає у новому інтер'єрі?

Відгуки про перетяжку ліжка

Виникла необхідність оновити м'яке ліжко, яке служило нашій сім'ї понад 25 років. Переглянули в інтернеті багато пропозицій та почали послідовно вивчати ринок. Вирішили зупинитися на Абетці Меблів. Менеджер Станіслав у точно призначений час приїхав до нас з великим асортиментом оббивної тканини, уважно оглянув стан меблів, дав багато слушних порад щодо покращення дизайну за рахунок рядків та деталей, розповів про особливості тканин, допоміг вибрати відповідну. Ми підписали договір без жодної передоплати і Станіслав удвох із помічником швидко розібрали меблі та відвезли на реставрацію. У точно вказаний час меблі були привезені до нас на дачу, змонтовані та встановлені. Якість роботи перевершила всі наші очікування. Тепер у нас абсолютно нові красиві м'які меблі і без переплат. ДЯКУЮ за чудову роботу! Ми із задоволенням рекомендуємо Абетка Меблів — ви точно не помилитеся!
Тканина підібрана для дивану абсолютно ідентично оригінальною. Диван виглядає як новий. Все було швидко та чітко. і коштувало відносно не дорого. З такими фахівцями стає зрозуміло, що ремонт м'яких меблів – це просто!
Прекрасні майстри! Приїхали чітко за обумовленим часом. Зробили ремонт меблів якісно та оперативно. Найкращі рекомендації!
Потрібен був дрібний ремонт ліжка. Майстер приїхав у обумовлений час, був чемний, акуратний. Ремонт був виконаний швидко та якісно. Дякуємо!
Довго шукали добрих майстрів. За рекомендацією знайомих, звернулися до команди ЯКСВОЇМ)). Якість та сервіс обслуговування на найвищому рівні, від початку роботи до її завершення. Зробили все дуже ЧІТКО!! Дякуємо!
Дякую за виконану роботу з перетяжки ліжка. Зробили все якісно та в обумовлені терміни – для мене це був принциповий момент. Хлопці впоралися із завданням чудово! Рекомендуватиму друзям.

Перетяжка ліжка на замовлення від виробника у Києві

ᐈ Перетяжка ліжка ᐈ Київ ᐈ Ремонт ліжка ᐈᐈ Перетяжка ліжка ᐈ Київ ᐈ будь-якої складності ᐈ Гнучкі ціни | Великий вибір матеріалів ᐈ Замовити перетяжку ліжка

5/5 - (527 голосів)