Пряма кухня - один із найпопулярніших варіантів гарнітурів. Вона добре виглядає як у хрущовці, так і в просторій квартирі. «Абетка Меблів» пропонує замовити пряму кухню ручної роботи. Звернувшись до нас, ви отримаєте ексклюзивні меблі, які відмінно впишеться в інтер'єр і дозволять вам зручно розмістити посуд та побутову техніку.

Купити пряму кухню

Планування прямих кухонь на замовлення

У прямих дизайнах всі предмети гарнітура вишиковуються в одну лінію. Є 2 варіанти планування:

  • Однорядна. Меблі шикуються в ряд біля стіни. Підходить для невеликих приміщень.
  • Дворядна. Від першого варіанта відрізняється тим, що додається ряд біля протилежної стіни.

Продаж прямих кухонь

Замовити кухню прямої форми

Цей варіант трохи зручніший у монтажі, ніж кутова кухня – для нього площа приміщення не має значення. У нас ви можете замовити прямий гарнітур із будь-яким дизайнерським оформленням. Майстри «Абетки Меблів» уважно вислухають усі побажання та втілять у життя вашу мрію.

Фото прямих кухонь

Виготовлення прямої кухні у Києві

В «Абетці Меблів» ви можете замовити пряму кухню з різних матеріалів:

  • Дерево натуральне. Такі меблі виглядають дорого та стильно, до того ж деревина – екологічно чистий матеріал. Пряма кухня на замовлення з дерева буде виготовлена із вибраного вами сорту деревини.
  • МДФ та ДСП. Коштують дешевше за натуральне дерево і дають необмежені можливості для дизайнерської фантазії. Під час обробки плит ми можемо за допомогою ламінації імітувати будь-які природні матеріали (камінь, цінну деревину).

Кухня прямої форми на замовлення

Види фасадів для прямої кухні

Пряма кухня на замовлення

Для дизайнерського оформлення ми використовуємо такі, начебто, несумісні матеріали, як метал, камінь та скло. Гарно виглядатиме кухня з ДСП-фасадами, прикрашена кольоровим каменем або декоративними металевими вставками.

Виробництво прямої кухні

Виготовити пряму кухню

Пряма кухня на замовлення в Києві в «Абетці Меблів» — це не тільки робота наших дизайнерів з урахуванням особливостей вашої кухні. Ви можете створити зручний для себе гарнітур і відправити нам начерки або креслення з необхідними розмірами. Ми створимо для вас 3D-ескіз майбутнього гарнітуру, погодимо кошторис та зробимо прямі кухні за вашим проектом.

Пряма кухня з МДФ на замовлення

Ціни на прямі кухні на замовлення

Компанія «Абетка Меблів» має цінову політику — наші вироби доступні людям із середнім доходом. Навіть якщо ви вибираєте для виробництва бюджетні матеріали, то це ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді виробу: кухня з фарбованим МДФ та ламінацією під дерево виглядатиме також стильно, як гарнітур із натуральної деревини. Перед початком роботи ми погоджуємо вартість наших послуг та ціну на матеріали. Вироби «Абетки Меблів» - це приємне поєднання ексклюзивного дизайну, зручності та доступної вартості.

•▷ Кухня пряма на замовлення •▷ Київ •▷ Виробництво прямих кухонь на замовлення •▷ Київ •▷ за вашими кресленнями та фото •▷ Великий вибір матеріалів •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (127 голосів)