Шафа-купе отримала свою назву через дверний механізм, який ідентичний розсувним дверям у поїздах. Мета його придбання завжди одна – отримати місце для зберігання речей і водночас не переживати через зручність відкриття дверей. Але існує низка параметрів, крім дверного механізму. Їх потрібно врахувати при виборі шафи з розсувними дверцятами, щоб вписати її в інтер'єр і не жертвувати експлуатаційними характеристиками. Наша компанія "Абетка меблів» виготовляє шафи-купе за індивідуальними проектами, за ескізами, фотографіями та начерками, наданими клієнтом. У нас можна замовити меблі, що повністю відповідають вашим запитам.

Шафа купе на замовлення

Якими бувають шафи-купе на замовлення?

За конструктивними особливостями всі шафи-купе можна поділити на дві категорії:

 • Вбудовані. Вони встановлюються в нішу або кут, а стіни квартири одночасно є стінами для такої шафи.
 • Корпусні. Можна встановити куди завгодно, але заощадити на матеріалі не вийде - потрібно виготовити всі стіни, задню панель, а також верх і підлогу шафи.

Купити шафу купе за своїми розмірами

Що потрібно врахувати при виборі шафи

Ціни на шафи купе

Ціна шафи-купе на замовлення Вид матеріалу Ціна на шафи-купе
Шафа-купе з дерева на замовлення Дерево Від 15 850 грн
Шафа купе із МДФ на замовлення МДФ Від 10 650 грн
Шафа купе із ДСП на замовлення ДСП Від 7 679 грн
Шафа купе зі шпону на замовлення Шпон Від 12 920 грн

Вбудована шафа купе на замовлення

Крім конструктивних особливостей, при виборі важливо враховувати технічні специфікації меблів та його дизайн. До перших відносять розміри шафи та її місце розташування у квартирі. При їх виборі враховують такі моменти:

 • Мінімально допустима глибина шафи – 45 см. 10 см цього простору «з'їдає» дверний механізм. На замовлення ми можемо виготовити шафу з меншою глибиною, але зважайте на зручність зберігання речей — полиці повинні бути місткими.
 • Мінімальний параметр ширини становить 90 см, але чим більше – тим краще. Від ширини дверей залежить легкість їх експлуатації, і навіть стійкість механізму купе.
 • Шафа не повинна ускладнювати прохід коридором. Якщо вихідна ширина проходу становить 100 см, спроба встановити шафу навіть з мінімальною глибиною буде нерозумною. Проходи до дверей та вікон повинні бути вільними.

Фото готових шаф купе на замовлення

У корпусних шаф теж є свої особливості:

 • Наявність зазорів між стінами шафи та стінами приміщення. У них накопичується пил, який складно прибирати.
 • Неможливість підігнати стінки таким чином, щоб цих зазорів не було - навіть створена за розміром ніші шафа візуально захаращуватиме приміщення своїм корпусом.
 • Оскільки більшість сучасних дизайнерських рішень використовує вбудовані шафи, корпусна шафа-купе привноситиме в обстановку частку старомодності.

Виготовлення шафи купе

Переваги створення шаф-купе на замовлення

При цьому корпусну шафу можна розібрати та зібрати заново, перевезти та встановити в іншому місці. Демонтаж і нове складання заберуть у вас набагато менше часу, ніж робота з вбудованими меблями. Наші майстри виготовлять модель, що ідеально підходить до особливостей вашої квартири або будинку. Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте — і незабаром шафа-купе прикрасить ваше житло.

Шафи-купе на замовлення в Києві

У кожного з типів шафи-купе є свої плюси та мінуси. Потрібно врахувати їх усі перед вибором на користь тих чи інших меблів.

Особливості шаф, що вбудовуються, такі:

 • Немає візуального навантаження, яке створюють в інтер'єрі звичайні шафи. Про те, що за розсувними дверима розташована шафа, можна дуже швидко забути, адже поза використанням її передня панель виглядає такою ж стіною, як звичайні перегородки. Візуально в кімнаті з вбудованою шафою не створюється наявність меблів, що позитивно позначається на сприйнятті невеликих приміщень.
 • Можна заощадити на матеріалах. Але стіни кімнати мають бути рівними та підготовленими.
 • Немає можливості встановити шафу в інше місце при зміні планування. Особливо це стосується тих шаф, при проектуванні яких максимально використовувалися стіни кімнати.

Чому можна замовити шафу купе недорого?

При виборі дизайну для шафи та матеріалів, які будуть використані при її виготовленні, замовники мають широкий вибір готових рішень, а також можливість самому придумати дизайн і внутрішню конструкцію шафи.

Внутрішнє наповнення шафи купе

Модели шкафов-купе

В магазинах можно увидеть шкафы-купе самых разнообразных модификаций:

 • Шкаф купе стандартной прямоугольной формы. Он легко ставится под стену, в угол или же может служить в качестве перегородки в комнате.
 • Шкаф купе угловой. Его удобно устанавливать в углу помещения. Таким образом увеличивается место для хранения вещей внутри. Угловые шкафы вносят разнообразие в интерьер.
 • Шкафы-купе с закруглёнными углами. Они очень стильно смотрятся. В закруглённой части могут быть установлены дверцы, зеркала или же сделаны небольшие полочки для разных мелочей.

Шафа купе

Кількість поличок, розміри секцій, додаткові вішалки та кошики - все це власник шафи вибирає, виходячи зі своїх потреб та вимог. Деяким зручно зберігати в шафі побутові прилади на кшталт пилососа та дошки для прасування. Інші вважають за краще створити багато дрібних відсіків для зберігання білизни, краваток, ювелірних прикрас. Всі ці потреби допоможуть вам реалізувати при проектуванні конструкції шафи наші майстри.

Виготовлення Шаф-купе на замовлення в Києві.

Більшість шаф-купе виготовляється із ДСП. Це бюджетний матеріал, який забезпечує меблі високу зносостійкість, а також легко комбінується з іншими видами сировини. Популярністю користується не тільки встановлення дзеркал на дверях шафи, а й створення вставок зі скла, пластику, металу. Асортимент доступних рішень дозволяє легко вписати шафу-купе у будь-який інтер'єр.

Купити шафу купе

Найдорожчими варіантами є шафи з натурального дерева. Їх складніше створювати та встановлювати, обходяться вони дорожче. Але спеціальним чином оброблене дерево можна використовувати навіть для сирих приміщень, таких як ванна кімната або комора.

Ще сумніваєтеся де замовити шафу купе?

В «Абетці меблів» ви можете купити або замовити шафи-купе з будь-яких матеріалів, що сподобалися. Наші майстри мають досвід роботи з ДСП, МДФ, деревиною, склом, металом, а на складі завжди є запас сировини для виробництва шаф.

Шафа купе від виробника

Чому вигідно виготовити шафу-купе на замовлення

Можна купити готові меблі в магазині, але при цьому:

 • Вам не вдасться повністю підігнати всі характеристики шафи «під себе». Всім вимогам власника навіть при типовому плануванні квартир «магазинну» шафу задовольнити не в змозі.
 • Підсумкова ціна може виявитися вищою, ніж при виготовленні меблів на замовлення. Адже магазини платять не лише за рекламу та доставку, а й за оренду приміщень, що позначається на ціні товару.

Индивидуальное изготовление шкафов-купе на заказ

Виготовлення шафи на замовлення в «Абетці меблів» дозволяє нашим клієнтам реалізувати всі свої бажання та отримати виріб, що повністю задовольняє його вимоги. Колір, дизайн, фактура, заповнення, розміри, майбутні прикраси - всі ці особливості ви вказуєте ще на початкових етапах проектування шафи.

Фото шаф купе на замовлення

Шафа купе на замовлення від виробника.

Наша компанія займається створенням та реалізацією вбудованих та корпусних шаф купе кілька років. За цей час фахівці досягли високого рівня майстерності і можуть відтворити шафу-купе, показану на фотографії, малюнку або ескізі. Це дозволяє отримати бюджетну копію меблів від відомих зарубіжних дизайнерів або втілити в життя мрію про будинок в певній стилістиці.

Виготовлення шафи купе від виробника

Стоимость шкафа купе

Ціна шафи-купе на замовлення Ціна
Шкаф купе в спальню 19 000 грн/м.пог
Вбудована шафа 18 500 грн/м.пог
Глянцевый белый шкаф Hettich Top Line 22 000 грн/м.пог
Шафа купе на замовлення 18 000 грн/м.пог
Распашной корпусный шкаф 16 000 грн/м.пог

Изготовление шкафов купе на заказ в Киеве

Получить консультацию, купить шкаф купе из нашего ассортимента или заказать шкаф купе вы сможете по телефону, указанному на сайте. Если нет возможности позвонить или написать в форму обратной связи, вы можете заказать обратный звонок на нужное вам время. Мы готовы к сотрудничеству и будем рады новым клиентам!

•▷ Шафи купе на замовлення •▷ Київ •▷ Виробництво шаф купе на замовлення •▷ Київ •▷ за кресленнями та фото у Києві •▷ Великий вибір матеріалів •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (222 голоси)