Кухня з островом на замовлення з ✈️ доставкою по Україні ☑️Виробництво острівної кухні на замовлення за вашими кресленнями та фото ☑️ Великий вибір матеріалів ☑️ Гнучкі ціни

Купити кухню з островом

Планування кухонь з островом на замовлення

В острівних дизайнах всі предмети гарнітура вишиковуються в одну лінію. Є 2 варіанти планування:

  • Однорядна. Меблі шикуються в ряд біля стіни. Підходить для невеликих приміщень.
  • Дворядна. Від першого варіанта відрізняється тим, що додається ряд біля протилежної стіни.

Продаж кухонь острівних

Замовити кухню з островом

Цей варіант трохи зручніший у монтажі, ніж кутова кухня - для нього площа приміщення не має значення. У нас ви можете замовити острівний гарнітур із будь-яким дизайнерським оформленням. Майстри «Абетки Меблів» уважно вислухають усі побажання та втілять у життя вашу мрію.

Фото острівних кухонь

Виготовлення кухні з островом у Києві

В «Абетці Меблів» ви можете замовити острівну кухню з різних матеріалів:

  • Дерево натуральне. Такі меблі виглядають дорого та стильно, до того ж деревина – екологічно чистий матеріал. Пряма кухня на замовлення з дерева буде виготовлена із вибраного вами сорту деревини.
  • МДФ та ДСП. Коштують дешевше за натуральне дерево і дають необмежені можливості для дизайнерської фантазії. Під час обробки плит ми можемо за допомогою ламінації імітувати будь-які природні матеріали (камінь, цінну деревину).

Кухня острівної форми на замовлення

Види фасадів для острівної кухні

Острівна кухня на замовлення

Для дизайнерського оформлення ми використовуємо такі, начебто, несумісні матеріали, як метал, камінь та скло. Гарно виглядатиме кухня з ДСП-фасадами, прикрашена кольоровим каменем або декоративними металевими вставками.

Виробництво острівної кухні

Виготовити острівну кухню

Острівна кухня на замовлення у Києві в «Абетці Меблів» — це не тільки робота наших дизайнерів з урахуванням особливостей вашої кухні. Ви можете створити зручний для себе гарнітур і відправити нам начерки або креслення з необхідними розмірами. Ми створимо для вас 3D-ескіз майбутнього гарнітуру, погодимо кошторис та зробимо острівні кухні за вашим проєктом.

Острівна кухня з мдф на замовлення

Ціни на острівні кухні на замовлення

Компанія «Абетка Меблів» має цінову політику — наші вироби доступні людям із середнім доходом. Навіть якщо ви вибираєте для виробництва бюджетні матеріали, то це ніяк не позначиться на зовнішньому вигляді виробу: кухня з фарбованим МДФ та ламінацією під дерево виглядатиме також стильно, як гарнітур із натуральної деревини. Перед початком роботи ми погоджуємо вартість наших послуг та ціну на матеріали. Вироби «Абетки Меблів» - це приємне поєднання ексклюзивного дизайну, зручності та доступної вартості.

•▷ Кухня острівна на замовлення •▷ Київ •▷ Виробництво кухонь з островом на замовлення •▷ Київ •▷ за вашими кресленнями та фото •▷ Великий вибір матеріалів •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (110 голосів)