У більшості будинків та дворівневих квартир сходи – не лише функціональний елемент, а й дизайнерське рішення. Вона повинна відповідати вимогам безпеки, але при цьому вписуватися в інтер'єр. Коли немає можливості вибрати відповідний типовий варіант, можна замовити дерев'яні сходи в компанії «Абетка Меблів». Ми готові виконати виріб за вашим ескізом, фотографіями або іншим прикладом.

Замовити сходи з масиву дерева

Дерев'яні сходи на замовлення

Наші майстри при виготовленні дерев'яних сходів за вашим проектом враховують, що для безпечного використання дерев'яні сходи повинні бути:

  • Досить широкими, з глибиною щаблів більше стопи дорослої людини. Ігнорування цих вимог рано чи пізно призведе до травми.
  • Неслизькими. Дерев'яні сходи на замовлення можна забезпечити рельєфною поверхнею або накладками на кути сходів.
  • Пожежобезпечні. Щоб отримати ці властивості, сходи з дерева ми обробляємо спеціальним просоченням. Вона безпечна, не виділяє шкідливі речовини при нагріванні, не змінює колір масиву, але при цьому надає йому вогнезахисні властивості.

Купити сходи з дерева

Фото сходів із дерева

Виготовлення сходів з дерева для дому

Виготовлення сходів на замовлення – основний напрямок діяльності компанії. Більше 10 років ми спеціалізуємося на виробництві сходових конструкцій різної конфігурації та пропонуємо своїм клієнтам весь комплекс послуг – від створення проекту майбутньої споруди до її встановлення. За час нашої роботи ми виготовили понад 1200 різних сходів від найдешевших до елітних преміум-класу.

Ціни на сходи з дерева

Ціна сходів із дерева Вид дерева Ціна на дерев'яні сходи
Сходи з дуба на замовлення Дуб Від 12 970 грн
Сходи з бука на замовлення Бук Від 12 220 грн
Сходи з ясеня на замовлення Ясен Від 12 570 грн
Сходи із сосни на замовлення Сосна Від 11 820 грн

Види сходів із натурального дерева

Сходи з масиву ясена

Сходи з масиву дуба

Сходи з масиву сосни

Сходи з масиву горіха

Сходи з масиву вільхи

Сходи з модрини

Сходи з масиву клена

Сходи з масиву бука

Сходи з масиву берези

Замовити сходи з масиву дерева

Замовити сходи з дерева

У конструкції дерев'яних сходів ми передбачаємо:

  • Наявність чи відсутність поручнів. Поруччя обов'язкові для сходів в адміністративних будівлях та громадських місцях. У будинках від їхнього використання можна відмовитися. Комплектувати поручнями варто сходи, які не перебувають між двома глухими стінами, щоб у прохід ніхто не впав. Також поруччя — хороша підмога для людей, які мають труднощі при пересуванні.
  • Складаний механізм. Складні або висувні сходи застосовують у місцях, куди не заходять щодня, наприклад, для горища.
  • Мобільна конструкція. Наша компанія займається виготовленням дерев'яних сходів не тільки для міжповерхових переміщень, але і для використання для підйому на невелику висоту. Такі сходи можна поставити поруч із шафою, щоб низьким людям зручніше було діставати предмети з верхніх полиць. Ще вони стануть у нагоді власникам ліжок-горищ, тому що сходи, що йдуть з подібними меблями, найчастіше непрактичні і ненадійні.

Виробництво сходів з дерева на замовлення

Різноманітність форм та матеріалів для дерев'яних сходів

Ціни на дерев'яні сходи залежать не тільки від розміру конструкції, а й від форми. Окрім типових моделей, ми виготовляємо гвинтові, кутові. Сходи можуть забезпечуватися різьбленими поручнями, іншими типами обробки.

Багато матеріалів вже є у нас на складі. При необхідності ми швидко замовимо та привеземо вибрану вами породу деревини.

Причини замовити сходи з дерева в «Абетка Меблів»

Наша компанія займається виготовленням дерев'яних меблів на замовлення. У спеціалістів «Абетки Меблів» є великий досвід виготовлення сходів. Всі конструкції відповідають вимогам протипожежної безпеки, мають захисні доповнення, що знижують ризик падіння. Співробітники компанії завжди готові проконсультувати щодо вибору матеріалів, форми та інших ключових характеристик майбутніх сходів. Ми виробляємо сходи з таких порід дерева: Дуб, бук, ясен, вільха, береза тощо.

Сходи із натурального масиву дерева

Виробництво дерев'яних сходів

Для виготовлення дерев'яних сходів застосовуємо хвойні та твердолистяні породи, заготовлені відповідно до технології підготовки деревини.

  • Для щаблів використовуємо більш зносостійкі - дуб, бук і модрину.
  • Для поручнів, перил і балясини застосовуємо і метал, і будь-які види деревини.
  • Каркаси - зі сталі та міцних порід дерева, переважно, бук та дуб.

Всі елементи оброблені захисними складами – антисептиками, антикорозійними покриттями.

Виготовлення дерев'яних сходів у Києві

Вибираючи дерев'яні сходи на замовлення, ви можете віддати перевагу одному з типових рішень, яке буде адаптоване під потрібні розміри та висоту. Для тих, хто прагне оригінальності, є інший шлях: наші майстри виготовлять потрібну конструкцію, керуючись кресленнями замовника, ескізами, фотографіями та малюнками. Компанія працює по Києву та області, здійснює доставку та надає послуги монтажу замовлених виробів. Виробництво дерев'яних сходів з ✈️ доставкою по Україні ☑️ Виготовлення сходів із масиву дерева на замовлення за вашими кресленнями та фото ☑️ Гнучкі ціни | Швидкий термін.

•▷ Виробництво дерев'яних сходів •▷ Київ •▷ Виготовлення сходів із масиву дерева на замовлення •▷ Київ •▷ за вашими кресленнями та фото •▷| Швидкі терміни

5/5 - (298 голосів)