Потрібен ◁ СТІЛ З АКРИЛА ▷ на замовлення ⏩ Замовте ◁ СТОЛИ З АКРИЛА ▷ від виробника ⚡ швидка доставка ✅ Найоптимальніші ціни • МОНТАЖ • БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ СТОЛОВ З АКРИЛА.

Види фрезерування «фасок» для столів з акрилу

Столи з акрилу для кухні на замовлення.

Столи з граніту стають все популярнішими в сучасному світі дизайну інтер'єру завдяки своїм численним перевагам. Їх привабливий зовнішній вигляд, легкість у догляді, висока міцність та різноманітність дизайну роблять їх ідеальним вибором для різних приміщень, будь то домашня кухня, ресторан чи офісний простір. Давайте розглянемо докладніше, які переваги надають столи з граніту і чому вони стають кращим рішенням для багатьох споживачів.

Купити стіл з акрилу

Столи із акрилу від виробника.

 • Столи з акрилу витримають: падіння важких предметів, удари, вплив гострих предметів.
 • Поверхню столу достатньо протерти вологою ганчіркою, але вона легко витримає вплив будь-якої побутової хімії.
 • Стіл з акрилу не боїться гарячого та холодного посуду.

Викличте технолога для замовлення столу з акрилу

Вартість на столи з акрилу

Ціна столів із акрилу Ціна на стіл із акрилу
Стіл із акрилу прямий Від 4850 грн
Стіл із акрилу кутовий Від 4650 грн
Стіл із акрилу п образний Від 4679 грн

Фото столів із акрилу

Стіл із акрилу на замовлення

Столи з граніту є ідеальним рішенням для дому, офісу або кафе. Вони візуально нагадують мармур чи акрил, але виготовляються із міцного натурального каменю – граніту. Цей матеріал відрізняється високою міцністю та потребує серйозних зусиль для обробки. Під руками майстра граніт може перетворитися на столи різних типів – від комп'ютерних та журнальних до письмових. Маленький гранітний столик гармонійно впишеться в інтер'єр вашої оселі, тоді як широкий стіл підійде для переговорів в офісі. Більш того, поверхня гранітного столу є антибактеріальною і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років.

Де замовити стіл з акрилу: найкращі ціни та гарантія якості

Компанія «Абетка меблів» є одним із лідерів на меблевому ринку у Києві. Ми виготовляємо вироби з акрилу будь-якої складності. Кухонний стіл із акрилу від виробника недорого.

Столи з акрилу за індивідуальними розмірами

Міцність чи естетика? Це питання не викликає сумнівів, коли йдеться про столи з акрилу. Цей матеріал поєднує у собі вишуканий зовнішній вигляд та високу зносостійкість. Столи з акрилу вважаються одними з найміцніших і мають тривалий термін служби. Дизайн таких столів є вдалим поєднанням естетики та практичності. Стільниці з акрилу надають інтер'єру розкішного і вишуканого вигляду, зберігаючи при цьому всі переваги штучного каменю. Крім того, акриловий матеріал дозволяє створювати столи з тонкими та елегантними формами, при цьому зберігаючи високу міцність та довговічність.

Ціни на столи з акрилу

Тип виробу Вартість за п/м
Квадратні від 1500 грн.
Прямокутні від 1500 грн.
Г-подібні або кутові від 1500 грн.
П-подібні від 1500 грн.
Нестандартні від 1500 грн.

Акрил для столу

 1. Стіл із акрилу не боїться гарячого. Він має високу термічну стійкість і може витримувати високі температури без пошкоджень.
 2. Стіл з акрилу може бути подряпаний, але вона зазвичай досить стійка до подряпин і стирається менше, ніж деякі інші матеріали.
 3. Гаряче можна ставити на стіл із акрилу без побоювань. Він не пошкоджуватиметься при контакті з гарячими предметами.
 4. Стіл з акрилу зазвичай не залишає плям, особливо якщо вона правильно доглядається та чиститься.
 5. Для прибирання столу з акрилу можна використовувати м'яку тканину або губку з м'яким миючим засобом та водою. Уникайте агресивних або абразивних засобів для чищення, які можуть пошкодити поверхню.
 6. Стик або шов на столі з акрилу може бути видно, але зазвичай він робиться максимально непомітним, особливо, якщо установка проводиться професіоналами.
 7. Необхідність у плінтусі залежить від дизайну та уподобань. У деяких випадках плінтус може бути встановлений для завершення зовнішнього вигляду кухонного простору, тоді як в інших випадках він може бути опущений.

Виготовлення столів із акрилу на замовлення

Стіл на замовлення з акрилу, виготовлений у майстерні за розмірами, наданими клієнтом, дозволяє раціонально та практично використовувати власний простір приміщення. У заводських умовах за допомогою сучасного обладнання можна вирізати будь-яку за розмірами, формою поверхню:

 • Круглі столи з акрилу;
 • Прямокутні столи із акрилу;
 • Квадратні столи із акрилу;
 • Кутові столи з акрилу;
 • Овальні столи з акрилу;
 • Нестандартні столи із акрилу.

Фото виробництва столу з акрилу

Столи із акрилу замовити

Оформити стіл з акрилу з урахуванням необхідних розмірів у ванну, кухню можна в компанії «Абетка Меблів»! Також ми здійснюємо ремонт та реставрацію столів з акрилу. Виконуємо шліфування та полірування столів з акрилу. Замовні меблі на замовлення від виробника.

◁• СТІЛ З АКРИЛА •▷ на замовлення ✅ Київ •▷ Замовте ◁• СТОЛИ З АКРИЛА •▷ від виробника •▷ Київ ✅ оптимальні ціни ⏩ МОНТАЖ ⏩ БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ

5/5 - (330 голосів)