1. Звернення до компанії для замовлення меблів

Залишаєте заявку у вигляді листа на електронну пошту; телефонуйте або надсилаєте повідомлення з сайту в режимі онлайн.

2. Виїзд замірника чи дизайнера

Фахівець приїжджає у погоджений та зручний для вас час. Спочатку замірник здійснює замір приміщення та передає всю отриману інформацію дизайнеру. Виготовлення меблів на замовлення будь-якої складності за вашими фото та есказами. Дизайнер після цього надасть необхідні зразки та каталоги, допоможе вам з вибором дизайну, різних матеріалів та комплектуючих, а також підготує ескіз.

3. Підготовка дизайн-проєкту

Далі дизайнер, використовуючи усі отримані дані, розробляє індивідуальний дизайн - проєкт у кількох варіантах та відправляє вам на погодження.

4. Укладання договору

Цей етап зазвичай здійснюється у нашому офісі. У договорі надання послуг прописуються всі обов'язки сторін, правила та порядок їх надання. На цьому етапі ви вносите передоплату.

5. Виготовлення замовлення

Після остаточного узгодження проекту меблів цей проект з усією інформацією вирушає на виробництво. Після виготовлення, складання, встановлення, перевірки комплектації та зовнішнього вигляду виробу, ви підписуєте акт приймання-передачі товару. І вносьте залишок грошей. Процес виконання замовлення в меблевій фабриці «Абетка Меблів» дуже проста. Все доступне і кроків!

5/5 - (24 голоси)