Потрібен ◁ СТІЛ З МАРМУРУ ▷ на замовлення ⏩ Замовте ◁ СТОЛИ З МАРМУРУ ▷ від виробника ⚡ швидка доставка ✅ Найоптимальніші ціни • МОНТАЖ • БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ СТОЛОВ З МАРМУРУ.

Види фрезерування «фасок» для столів з мармуру

Столи з мармуру для кухні на замовлення.

Столи з граніту стають все популярнішими в сучасному світі дизайну інтер'єру завдяки своїм численним перевагам. Їх привабливий зовнішній вигляд, легкість у догляді, висока міцність та різноманітність дизайну роблять їх ідеальним вибором для різних приміщень, будь то домашня кухня, ресторан чи офісний простір. Давайте розглянемо докладніше, які переваги надають столи з граніту і чому вони стають кращим рішенням для багатьох споживачів.

Купити стіл із мармуру

Столи з мармуру.

 • Столи з мармуру витримають: падіння важких предметів, удари, вплив гострих предметів.
 • Поверхню столу достатньо протерти вологою ганчіркою, але вона легко витримає вплив будь-якої побутової хімії.
 • Стіл з мармуру не боїться гарячого та холодного посуду.

Викличте технолога для замовлення столу з мармуру

Вартість на столи з мармуру

Ціна столів із мармуру Ціна на стіл із мармуру
Стіл із мармуру прямий Від 4850 грн
Стіл із мармуру кутовий Від 4650 грн
Стіл із мармуру п образний Від 4679 грн

Фото столів із мармуру

Стіл із мармуру на замовлення

Столи з граніту є ідеальним рішенням для дому, офісу або кафе. Вони візуально нагадують мармур чи акрил, але виготовляються із міцного натурального каменю – граніту. Цей матеріал відрізняється високою міцністю та потребує серйозних зусиль для обробки. Під руками майстра граніт може перетворитися на столи різних типів – від комп'ютерних та журнальних до письмових. Маленький гранітний столик гармонійно впишеться в інтер'єр вашої оселі, тоді як широкий стіл підійде для переговорів в офісі. Більш того, поверхня гранітного столу є антибактеріальною і зберігає свій первісний вигляд протягом багатьох років.

Де замовити стіл з мармуру: найкращі ціни та гарантія якості

Компанія «Абетка меблів» є одним із лідерів на меблевому ринку у Києві. Ми виготовляємо вироби з мармуру будь-якої складності. Кухонний стіл із мармуру від виробника недорого.

Столи з мармуру за індивідуальними розмірами

При виборі матеріалу для столів необхідно враховувати як естетичні переваги, а й функціональні характеристики кожного матеріалу. Важливо зважати на різні аспекти, такі як міцність, зовнішній вигляд, стійкість до впливу вологи та тепла, а також дизайнерські можливості. Мармур являє собою популярний варіант, який має свої унікальні особливості та переваги.

Ціни на столи з мармуру

Тип виробу Вартість за п/м
Квадратні від 1500 грн.
Прямокутні від 1500 грн.
Г-подібні або кутові від 1500 грн.
П-подібні від 1500 грн.
Нестандартні від 1500 грн.

Мармур для столу

 1. Стіл із мармуру не боїться гарячого. Він має високу термічну стійкість і може витримувати високі температури без пошкоджень.
 2. Стіл з мармуру може бути подряпаний, але вона зазвичай досить стійка до подряпин і стирається менше, ніж деякі інші матеріали.
 3. Гаряче можна ставити на стіл із мармуру без побоювань. Він не пошкоджуватиметься при контакті з гарячими предметами.
 4. Стіл з мармуру зазвичай не залишає плям, особливо якщо вона правильно доглядається та чиститься.
 5. Для прибирання столу з мармуру можна використовувати м'яку тканину або губку з м'яким миючим засобом та водою. Уникайте агресивних або абразивних засобів для чищення, які можуть пошкодити поверхню.
 6. Стик або шов на столі з мармуру може бути видно, але зазвичай він робиться максимально непомітним, особливо, якщо установка проводиться професіоналами.
 7. Необхідність у плінтусі залежить від дизайну та уподобань. У деяких випадках плінтус може бути встановлений для завершення зовнішнього вигляду кухонного простору, тоді як в інших випадках він може бути опущений.

Виготовлення столів із мармуру на замовлення

Стіл на замовлення з мармуру, виготовлений у майстерні за розмірами, наданими клієнтом, дозволяє раціонально та практично використовувати власний простір приміщення. У заводських умовах за допомогою сучасного обладнання можна вирізати будь-яку за розмірами, формою поверхню:

 • Круглі столи з мармуру;
 • Прямокутні столи із мармуру;
 • Квадратні столи із мармуру;
 • Кутові столи з мармуру;
 • Овальні столи з мармуру;
 • Нестандартні столи із мармуру.

Фото виробництва столу з мармуру

Столи з мармуру.

Оформити стіл з мармуру з урахуванням необхідних розмірів у ванну, кухню можна в компанії «Абетка Меблів»! Також ми здійснюємо ремонт та реставрацію столів з мармуру. Виконуємо шліфування та полірування столів з мармуру. Замовні меблі від виробника.

◁• СТІЛ З МАРМУРУ •▷ на замовлення ✅ Київ •▷ Замовте ◁• СТОЛИ З МАРМУРУ •▷ від виробника •▷ Київ ✅ оптимальні ціни ⏩ МОНТАЖ ⏩ БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ

5/5 - (330 голосів)