Офісні меблі багато говорять про компанію. Від неї залежить, яке враження про вашу організацію буде у клієнта, а отже, і подальша продуктивна співпраця. Ми пропонуємо вам зробити на замовлення авторські меблі для офісу в «Абетка меблів». Наші майстри працюють вручну та створюють унікальні вироби, які органічно впишуться в інтер'єр вашої фірми.

Офісні меблі від виробника

Офісні меблі на замовлення в Києві

Вам здається, що обставляти свій офіс зробленими на замовлення меблями дорого та невигідно? Насправді, це не так. Авторська робота справді оплачується дорожче, але в магазинах завжди є торговельні накрутки для оплати послуг посередників. «Абетка меблів» працює з клієнтами безпосередньо, тому ви будете приємно вражені нашими розцінками.

Купити офісні меблі

Фото готових офісних меблів на замовлення

Виготовлення офісних меблів Київ

Замовлення офісних меблів у нас подарує вам низку переваг:

  • Економія простору. Якщо приміщення має нестандартне планування, то складно зручно розмістити столи для співробітників, шафи та інші предмети інтер'єру. Незручно розставлені офісні меблі захаращують простір і створюють не дуже приємне враження. Виходом стануть предмети інтер'єру з нестандартною конфігурацією та розмірами.
  • Підвищення продуктивність праці. Коли в офісі затишно та просторо, легше створюється робоча атмосфера, і тоді люди починають працювати продуктивніше.
  • Привабливі індивідуальний дизайн. Наші майстри виконають будь-яке ваше побажання щодо оформлення виробів. Замовляючи офісні меблі у нас, ви самі вибираєте матеріали, декоративне оздоблення, ступінь жорсткості сидінь та спинок (для диванів та стільців) та інші параметри. Ми працюємо з будь-якими матеріалами та гарантуємо високу якість.
  • Сприятливе враження. Перше, з чим стикається відвідувач вашої компанії, це стійка ресепшн . Від того, як стильно вона буде оформлена, і як вписується в головний інтер'єр місця, може залежати вигідне ділове партнерство.

З яких матеріалів ми робимо офісні меблі?

Продаж офісних меблів Київ

В «Абетці меблів» ви зможете замовити офісні меблі за створеними вами ескізами або за фотографіями моделей, що сподобалися. Наші майстри виконають будь-яке, навіть дуже сміливе ваше побажання.

Як замовити офісні меблі у «Абетка меблів»

У нас власне виробництво, а в штаті — досвідчені майстри та дизайнери. Клієнт, який бажає зробити свій офіс затишним та зручним, при оформленні замовлення може:

  • Вибрати типовий виріб та попросити «підігнати» його розміри під особливості приміщення. Ми повністю зберігаємо дизайн, що сподобався, але робимо предмет більше або менше, в залежності від особливостей замовлення.
  • Створити власний проєкт. Ви самі вибираєте колір та фактуру матеріалу, вирішуєте, які декоративні вставки робити. Ми реалізуємо все, що задумано вами.

Виробництво меблів для офісу на замовлення

Перед тим як розпочати роботу, ми створимо 3D-ескіз, і ви зможете наочно оцінити, як виглядатиме ваш офіс із створеними нами меблями. При необхідності ви можете змінити деталі предметів, висловити побажання щодо обробки. Після того, як узгоджені всі нюанси щодо матеріалів та зовнішнього вигляду, ми затверджуємо проект та повідомляємо вартість роботи. Потім швидко виготовляємо офісні меблі.

Меблі для офісу на замовлення від виробника

Виготовлення меблів для офісного приміщення

Деякі бояться замовляти нестандартне оформлення офісних меблів через те, що планується зростання компанії і потрібно буде знову обставляти офіс у схожому стилі. Але ці побоювання марні. Якщо потрібно, ми створимо додаткові елементи з аналогічним дизайном, і ви можете додавати їх під час розширення фірми без шкоди для стилю. Ми контролюємо проект створення офісної обстановки з моменту 3D-малюнку до доставки та складання. Це дозволяє нам гарантувати клієнтам високу якість та довговічність наших виробів.

•▷ Офісні меблі на замовлення •▷ Київ •▷ Виробництво меблів для офісу на замовлення •▷ Київ •▷ за вашими кресленнями та фото •▷ Великий вибір матеріалів •▷ Гнучкі ціни

5/5 - (111 голосів)