Як вибрати гардеробну. Гардеробна для речей.

Навіть якщо Ви любителька лейблів і у Вас є чудова шафа, або Вам просто подобаються акуратно складені речі, стильна гардеробна виявиться бажаним доповненням у будь-якому будинку.

Шафа-купе для спальні з розсувними дзеркальними дверима та полицями для туфель

З ретельним плануванням простору і невеликою передбачливістю, Ви з легкістю зможете отримати той варіант, який буде заздрістю самої Керрі Бредшоу. Вашій увазі надаємо дев'ять найкращих порад, які Вам потрібно знати, перш ніж приступити до створення вбиральні Вашої мрії.

Як вибрати гардеробну кімнату?

1. Простір скрізь у гардеробній.

Подумайте про те, щоб використовувати всю наявну площу – це може бути простір під карнизом, який можна використовувати під шухляди на вузькій стіні, і система для вішалок на широких ділянках.

Якщо Ви розширюєте свій будинок, щоб увімкнути нову спальню або ванну, продумайте планування трохи ретельніше, враховуючи систему розумного зберігання. Обдумування деталей наперед допоможе заощадити час, гроші та допомогти Вам найкраще використати простір.

2. Перевага вішалкам у вбиральні.

Ви завжди зможете поставити додатковий комод у спальні, але ви не можете повісити там свій одяг. Розділіть короткий і довгий одяг і виміряйте, скільки метрів простору для підвіски потрібно для кожного, потім додайте ще 20%.

Середня висота стелі 2,2 м дозволить організувати два ряди з коротким одягом або один ряд з довгим, доповнивши внизу його полицями або висувними ящиками. Гардеробна на замовлення для верхнього ряду встановіть пантограф (вішалка на ліфті), яким зручно користуватись навіть на великій висоті.

3. Використовуйте вільний простір у гардеробній.

Полиці над дверима або над відділом для вішалок можуть використовуватися для розміщення предметів, що рідко використовуються (наприклад, капелюшних коробок, несезонного взуття). Встановіть закриті полиці, які захистять дорожчий одяг від пилу, наприкінці вбиральні і використовуйте дзеркальні двері, щоб максимально полегшити простір.

4. Взуттєвий пунктик для гардеробної.

Для комфортного розміщення та зберігання всіх видів взуття вибирайте полиці під ухилом. Ви легко зможете знайти будь-яку пару.

5. Використовуйте «розумні» пристрої для гардеробної.

Це можуть бути полиці, що виїжджають (аналогічні тим, які є на кухнях), де легко укладати кілька пар взуття у вузькому просторі.

6. Не забувайте про освітлення гардеробної.

Добре сплановане освітлення не повинно коштувати понад 20% бюджету Вашого гардеробу. LED лампи дають найкраще світло для перегляду одягу та, крім того, точкові світильники можна відрегулювати. Якщо дозволяє висота і площа вбиральні, можна додати світильники.

7. Закривання та опалення гардеробної.

Зверніть увагу на тип дверей, які Ви будете встановлювати у Вашій вбиральні. Розсувні двері не захоплять дарма сантиметра Вашого приміщення. Що стосується опалення, то варто віддати перевагу підлозі з підігрівом, який гарантує, що цінний простір стіни залишиться вільним.

Професійні ⭐ поради від Виробника гардеробних кімнат ⭐ Як вибрати гардеробну кімнату? Який матеріал ✨ використовувати? І на всі інші ✨ питання ми відповімо Вам. Великий вибір якісних матеріалів ✨ Авторський підхід до кожного клієнта. 

Оцініть цю сторінку