Чим старшою стає дитина, тим складніше підібрати для неї подарунок. Презент має надовго зацікавити, а взаємодія з ним – приносити користь розвитку. Дитяча кухня – непоганий варіант. Юні леді люблять повторювати за мамами та намагаються «нагодувати» свою родину іграшок та батьків, як це роблять дорослі. Якщо ви помітили, що дівчинка грає в такий спосіб, вибирайте відповідний набір.

Чому це добрий подарунок

Будь-яка рольова гра - це розвиток уяви. Малюк уявляє себе на місці шеф-кухаря, офіціанта чи власника якогось закладу. Намагається вигадати цікаві рецепти страв, щоб «нагодувати» всіх бажаючих. Такий підхід сприяє розвитку креативності, творчому мисленню. У житті це дозволить підходити до вирішення проблем у нестандартний спосіб. Відбувається формування побутових навичок. З раннього віку дитячі кухні вчать дитину:

  1. поводитися з начинням;
  2. вивчати правила сервірування столу;
  3. запам'ятовувати, які продукти використовують для приготування страв.

Надалі малюкові буде простіше адаптуватися до самостійного життя. В ігрових наборах предмети невеликі. Перебираючи їх, дитина розвиває дрібну моторику. Кожен рух має бути точним, щоб нічого не зачепити або перекинути, не зіпсувати страву. Це розвиває координацію. У процесі гри батьки можуть навчити дитину розрізняти корисні та не дуже продукти. У такий спосіб легше прищепити любов до овочів, каш і пояснити, що солодке — десерт та його їдять після основного прийому їжі. Також показати, як краще приготувати страву, щоб вона була максимально корисною. Наявність у будинку дитячої кухні – привід покликати друзів у гості та зіграти з ними у рольові ігри. Це дозволяє відточувати навички комунікації, вчить вирішувати проблему дипломатичним шляхом, взаємодіяти у команді. Дорослим також важливо залучатися до ігрового процесу, спрямовувати, навчати підростаюче покоління.

Як вибрати набір

Вирушати за покупками краще до перевірених магазинів, щоб знайти якісний товар. Великий асортимент такої продукції можна знайти у каталозі маркету корисних штук. Уважно вивчайте такі параметри, щоб вгадати з подарунком:

  1. Матеріал - вибирайте дерев'яні або з високоякісного пластику моделі.
  2. Розмір – якщо приміщення невелике, потрібен компактний варіант. Для великого місця підійдуть габаритні вироби.
  3. Функціональність - зустрічаються моделі зі звуковими ефектами, можливістю наливу води, елементами, що рухаються. Враховуйте, що підлога та меблі в дитячій можуть стати мокрими.
  4. Комплектація – ідеально, якщо до набору входять посуд, техніка, продукти. Тоді гра стане максимально цікавою.

Як бачимо, користі придбання дитячої кухні багато. Це потрібна річ не лише для дівчаток, а й хлопчиків, які виявляють інтерес до готування. Всебічний розвиток необхідний усім дітям.

5/5 - (2 голоси)