У нас надаються послуги досвідчених збирачів меблів у місті Києві та прилеглих районах. Ми займаємося складанням меблів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, а також шаф з магазинів та на замовлення.

Після покупки меблів в магазині необхідно не тільки організувати її доставку до вас додому, а й зібрати. Ціна меблів у магазині зазвичай не включає вартість послуг зі збирання. У цій статті ми докладно розповімо, як зібрати меблі без необхідних навичок та заощадити ваші гроші.

Як самостійно зібрати меблі

Також варто відзначити, що збирання та встановлення меблів є одним із найбільш складних завдань зі збирання. 

Схема складання шафи для одягу

Отже, далі ми опишемо процес складання трьох типів шаф: двостулкова шафа, шафа багатоцільового призначення, складання тумби.

Двойна шафа

При розпаковуванні меблів будьте обережні, оскільки канцелярський ніж може пошкодити деталі меблів. Пакувальний матеріал можна розстелити на підлозі, щоб збирати меблі на ньому. Фурнітуру слід скласти окрему коробку. Обов'язково знайдіть схему збирання і слідуйте їй, щоб уникнути помилок, оскільки іноді неправильний порядок збирання може призвести до необхідності розбирати та збирати деталі заново. На схемі зазвичай вказується маркування кожної деталі та фурнітури.

Для складання вам знадобиться шуруповерт або викрутка хрестового типу, молоток, рулетка та терпіння.

Всі меблі збираються за допомогою спеціальної фурнітури для з'єднань. Найчастіше використовуються мініфікси (ексцентрикова стяжка) та конфірмати. Докладніше про меблеві з'єднання можна дізнатися у наших спеціалістів.

Мініфікс Конфірмат

При складанні цієї шафи використовуються гвинти, мініфікси, шканти, саморізи та цвяхи для кріплення задньої стінки шафи.

Мініфікс призначений для з'єднання меблевих деталей під прямим кутом. Однак існує кутовий мініфікс, що дозволяє з'єднувати деталі під різними кутами. Мініфікс складається зі штока та ексцентрика. Іноді під шток використовується пластикова муфта.
Конфірмат - особлива кріпильна деталь, яка конструктивно відрізняється від звичайного гвинта або шурупа.
Шкант - кріпильний виріб частіше у вигляді циліндричного стрижня з фасками або закругленими кінцями; вставний шип круглого перерізу.
Дрібні цвяхи – такі цвяхи корисні для кріплення задньої стінки шафи.
Меблеві куточки – використовуються для з'єднання каркасів меблів, розширення верхніх частин шаф та полиць, а також для створення інших меблевих конструкцій.
Ніжки та колісні опори - спеціалізована фурнітура, що забезпечує підвищену стійкість меблів на різних поверхнях: ламінаті, наливних підлогах, плитці, ковроліні, паркеті і т.д.
Підп'ятники - невелика деталь, яка встановлюється на ніжки, щоб запобігти пошкодженню підлоги під час перестановки. 
Меблеві петлі - петлі, що дають можливість відкриття стінки корпусу меблів на певний кут.
Штанга для одягу – спеціальний пристрій, завдяки якому речі містяться в чистоті та порядку.
Тримач для штанги

Складання шафи для одягу

  1. Спочатку вкручуємо шток мініфіксу в отвори і вставляємо шкант. Кожній фурнітурі відповідають отвори розміру. Після цього ми вставляємо ексцентрик у великі отвори так, щоб стрілка на ексцентриці була повернена у бік де з'єднуватимуться деталі. Потім акуратно з'єднуємо деталі відповідно до малюнку. 

Спочатку проводимо вкручування штока мініфіксу в отвори і вставляємо шкант. Кожній деталі фурнітури відповідають отвори розміру.

Також поміщаємо ексцентрики у великі отвори таким чином, щоб стрілка на ексцентриці вказувала у бік де з'єднання деталей. Потім обережно з'єднуємо деталі відповідно до вказівок на малюнку.

Будь ласка, будьте уважні, доки всі елементи корпусу не будуть з'єднані, тому що дуже легко пошкодити з'єднання та деталі. Переконайтеся, що деталі не нахиляються.

Тепер, коли основні компоненти корпусу з'єднані, конструкція стає міцнішою. 

  1. Остаточну міцність корпусу надає задня стінка, яка може бути закріплена за допомогою цвяхів, шурупів або будівельного степлера. Однак перед цим необхідно переконатися, що діагональ корпусу рівномірна, щоб шафа стояла рівно і двері закривалися щільно. Відстань між протилежними кутами має бути однаковою.
  2. Закріплюємо опори шафи за допомогою шурупів завдовжки 4:16 мм. Відступ від краю лицьової частини всіх пеналів має бути однаковим. Рекомендується залишити відступ 4 см.

  1. Для встановлення меблевих петель використовуємо монтажні планки (для петель), які кріпимо двома спеціальними гвинтами. Потім встановлюємо полкотримач.
  2. Тепер прикручуємо самі петлі. Слідкуйте за тим, щоб у розгорнутому положенні вони були перпендикулярні до дверей. Вставляємо петлі в монтажні планки та фіксуємо спеціальним гвинтом.

  1. Після того, як ми вирівняли шафа за допомогою обертання опор можна налаштувати фасади таким чином, щоб вони стояли рівно і закривалися щільно. Остаточне налаштування краще проводити після того, як усі секції шафи будуть з'єднані між собою.
  2. Для регулювання використовуються чотири гвинти.

  1. Зверніть увагу, що шафа не дуже стійка, коли вона порожня і не приєднана до інших секцій. Іноді його кріплять до стіни зверху за допомогою дюбеля чи меблевого куточка.
  2. Потім, визначте місце в шафі, де розташовуватиметься штанга. Зазвичай це верхня чи середня частина шафи. 

За допомогою маркера або олівця позначте місця кріплення штанги на стінках шафи. Використовуйте кутові кріплення або трубчасті тримачі для штанги. Закріпіть їх на стінках шафи, дотримуючись позначок. Вставте штангу у кріплення. Переконайтеся, що вона надійно фіксується та не ковзає. Шафа купе на замовлення. Перед тим, як повністю заповнити шафу одягом, переконайтеся, що штанга встановлена стабільно і витримує необхідну вагу.

Збираючи шафу багатоцільового призначення, орієнтуйтесь на цю схему

За схемою збирається тумба

5/5 - (4 голоси)