Яку кухонну мийку вибрати

Вибір кухонного миття не менш важливий, ніж вибір кухонних фасадів. Це рішення буде впливати на ваше повсякденне життя протягом багатьох років, так як мийка є одним з найпоширеніших предметів на кухні.

Розміри кухонних мийок: що потрібно знати

Залежно від розміру та дизайну вашої кухні, ви можете вибрати один великий варіант миття, миття з двома раковинами різних розмірів, або миття з двома однаковими раковинами. Мийки з каменю на замовлення в Києві.

Кожен вид миття має свої плюси та мінуси.

Наприклад, одна велика раковина дозволяє легко мити великогабаритний посуд та великі обсяги овочів. Однак при миття дрібних кухонних предметів у глибокій раковині може виникнути незручність.

Дві раковини різних розмірів дуже зручні, тому що можна використовувати більшу для миття посуду або продуктів, а меншу як сушарку. Це також дозволяє виконувати два завдання одночасно.

Дві однакові раковини виконують ті ж функції, що і різнокаліберні, але вони більше підходять для тих, хто віддає перевагу симетрії в інтер'єрі.

З якого матеріалу зробити кухонну мийку

Мийки з нержавіючої сталі: надійність та стиль

Нержавіюча сталь — один із найдовговічніших матеріалів із безліччю переваг. Вона недорога, стійка до пошкоджень та перепадів температур, не боїться побутової хімії та вписується в будь-який інтер'єр. Якщо поверхня мийки з нержавіючої сталі подряпається, пошкодження легко заполірувати, повернувши початковий вигляд.

Можна відзначити лише один недолік при використанні цього матеріалу – шум. Однак сучасні виробники навчилися долати цю проблему за допомогою спеціальних звукоізолюючих прокладок. Всі ці якості разом роблять мийку з нержавіючої сталі найбільш затребуваним варіантом.

Мийки для кухні з кераміки

Керамічні мийки коштують дорожче, ніж виготовлені з нержавіючої сталі. Вони мають стійкість до подряпин, але схильні до пошкоджень від ударів і сколів. Однак турбота про керамічне миття може бути складною через труднощі в її очищенні, іноді на ній утворюється наліт. На відміну від нержавіючої сталі, гарячий посуд та побутові хімікати не завдадуть шкоди керамічній мийці. Завдяки своєму ефектному зовнішньому вигляду керамічна мийка стає невід'ємним елементом стильного інтер'єру.

Мийки з натурального каменю

Натуральний камінь – це елегантний та престижний матеріал, який додасть вишуканості та розкоші до будь-якої кухні. Однак раковини з натурального каменю схильні до впливу побутової хімії та зовнішніх впливів, тому для їх догляду необхідні спеціальні заходи та дбайливе поводження.

Найпоширенішими є раковини з акрилового та гранітного композиту. Мийки з акрилової крихти більш схильні до змін температури, подряпин, сколів і впливу хімічних речовин. Тим не менш, привабливість акрилових раковин може переважити їхні недоліки. У свою чергу, миття з гранітної крихти значно міцніше за акрилову аналогію. Однак основним недоліком обох типів раковин є їхня висока вартість.

5/5 - (4 голоси)