ᐈ【МЕБЛІ ДЛЯ ЮВЕЛІРНОГО САЛОНУ】✅ На Замовлення ⭐ в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід ⚡【МЕБЛІ ДЛЯ ЮВЕЛІРНОГО САЛОНУ】✅ Під Замовлення ⭐ Від виробника. Заходячи в ювелірний бутік, кожен клієнт очікує вишуканості та витонченості. Такі магазини мають бути спроектовані так, щоб з одного боку вигідно демонструвати колекцію ювелірних виробів, а з іншого боку дозволити покупцям легко їх переглядати, водночас підтримуючи безпеку.

Меблі для ювелірного салону на замовлення

При розробці дизайну свого салону власник повинен спиратися на бізнес мети свого підприємства, його загальну концепцію, а також приділити особливу увагу впізнаваності бренду, оскільки потенційні клієнти знаходяться під впливом унікальності тієї чи іншої ювелірної колекції.

Замовити меблі в ювелірний магазин

Торгові площі ювелірних магазинів – це світ скромної елегантності, респектабельності та вишуканої краси. Меблі для ювелірних магазинів є важливим атрибутом, який створює певний інтер'єр, забезпечуючи сприятливі умови для безпечної презентації прикрас.

Шафа в ювелірний магазин на замовлення

Для грамотного обладнання торгової площі знадобляться такі елементи ювелірних меблів, як полиці, вітрини, стелажі, прилавки, шафи та стелажі з вітринами. Більшість прикрас в ювелірних магазинах розташована на відповідних прилавках, що досить зручно як продавцям, так і клієнтам. Такі прилавки поміщають одночасно багато товару, при цьому не займаючи багато місця. Варто зазначити, що прилавки цього типу можуть бути пристосовані під різного роду прикраси. Зручні, якісні висувні панелі, вбудоване підсвічування, скло достатньої товщини, щоб забезпечити безпечні умови для продажу – це мінімальний набір вимог до таких меблів. До того ж, неодмінно подбайте про її естетику.

Виробництво меблів у ювелірний салон

Шафи з вітринами добре розміщувати по периметру всієї торгової площі. На таких вітринах чудово заграє посуд із дорогоцінних металів, а також прикраси на манекенах.

Виготовлення якісних меблів у ювелірний магазин

Стелажі із закритими скляними полицями вигідно розмістити по центру торгової площі. Елементи меблів такого типу можуть бути використані не тільки як вітрини для ювелірних виробів, але і для зонування приміщення. Крім того, стелажі зі скляними полицями допоможуть забезпечити контроль руху покупців по торговому залу, що важливо для безпеки.

Стелажі з вітринами – це гарний варіант меблів для магазинів, які розташовані усередині шопінгу молів. Такі меблі послужать одночасно і для демонстрації прикрас, і для обладнання фізичного кордону торгової точки. Крім того, на вітринах-стелажах ювелірні вироби експонуються і для потенційних покупців, які йдуть повз магазин, але будь-якої миті можуть зайти всередину, побачивши на прилавку щось цікаве для себе. Адже не можна не погодитися, що виставлені на вітрині прикраси – грамотна зовнішня реклама.

Велика частина товарів в ювелірних салонах завжди демонструється на прилавках магазинів. Але в той же час є потреба зберігати інші вироби в підсобних приміщеннях. Для таких цілей ідеально підійдуть файл-кабінети та картотечні шафи. Однією з головних умов таких елементів меблів є безліч відділень – осередків, які дозволяють систематично впорядкувати наявний товар. Карткова шафа забезпечить з одного боку комфортні пошуки потрібного виробу для торгових агентів, а з іншого боку, досить високу швидкість обслуговування клієнтів.

Меблева компанія АбеткаМеблів грамотно проектує дизайн інтер'єру для своїх об'єктів та випускає якісні предмети меблів для ювелірних бутиків, що дозволяє облаштувати торгові зони з урахуванням ергономічних, практичних та естетичних вимог.

Оцініть цю сторінку