ᐈ【МЕБЛІ ДЛЯ ТАТУ САЛОНУ】 На Замовлення в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ➤ Індивідуальний ➤ Підхід [МЕБЛІ В ТАТУ САЛОН] Під Замовлення ➤ Від виробника.

Меблі для тату салону на замовлення

У виробництві меблів для салонів тату, як і при виготовленні обладнання, досить багато особливостей. Нанесення татуювань вимагає не тільки підвищених гігієнічних заходів, а й комфортних умов і для роботи майстра, і для знаходження клієнта. Як відомо, нанесення тату - це тривалий процес, що вимагає кілька годин, тому салон має бути обладнаний грамотно.

Замовити меблі для тату салону

Меблі для тату студій повинні бути не тільки зручними, а й функціональними. Це дозволить, з одного боку, клієнту розслабитись у комфортній обстановці, а з іншого, у майстра завжди буде все під рукою. На сьогоднішній день меблі для тату салонів представлені широким асортиментом. Це і холдери - підставки для рук, тату столики, крісла та кушетки. При виробництві цих меблів, потрібно врахувати, що вони повинні бути не тільки стійкими і зручними, але і мати можливість санітарної обробки. Матеріали повинні легко піддаватися дезінфекції, яка обов'язково проводиться після кожного клієнта.

Виготовлення меблів у тату салон

При виготовленні холдера важливо враховувати його конструкцію, розмір, висоту, щоб зробити його максимально комфортним для клієнта. Столик для тату салону повинен бути в першу чергу стійкий, щоб майстер був упевнений у тому, що інструмент залишиться на місці, навіть якщо його трохи зачепити. Крім відповідної поверхні, конструкція столика повинна включати спеціальні полиці, де зручно зберігатиме фарби, машинки і все інше. Мало того, що вони будуть у повному порядку, то ще завжди і під рукою.

Виробництво меблів у тату салон

Крісла та кушетки для тату салонів повинні бути максимально зручними, щоб клієнт міг комфортно провести там якийсь час. Для цього вони можуть бути оснащені відповідними підставками для ніг та рук, а також опорою для голови. Крім зручного крісла для клієнтів, не менш комфортним має бути і стілець для майстра. Для легкого переміщення такі стільці зазвичай оснащені якісними пересувними механізмами із спеціальними коліщатками. До того ж сама конструкція такого стільця повинна регулюватися, щоб максимально комфортно було майстру пристосуватися до умов роботи.

Меблі для тату салону від виробника

Крім полиць у столику, в тату-салоні обов'язково наявність шафи, комода або стелажу для зберігання не тільки інструменту, а й ескізів, фото робіт. Грамотно продумавши всі особливості інтер'єру тату салону та замовивши потрібні меблі, ви отримаєте стильний салон та задоволених клієнтів.

5/5 - (15 голосів)