ᐈ【МЕБЛІ В РОЖОВОМУ КОЛЬОРІ】На замовлення ⭐ в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід ⚡【МЕБЛІ В РОЖОВОМУ КОЛЬОРІ]На замовлення ⭐ Київ ✅ Від виробника.


Якісні меблі в рожевому відтінку

Рожевий – це колір, який постійно асоціюється з жіночністю, так само, як і синій, сприймається кольором мужності у світі дизайну інтер'єру. Одні вважають, що цей стереотип – це великий маркетинговий трюк, інші вказують на науковий доказ того, що жінки на підсвідомості люблять червоніші відтінки синього, тоді як чоловіки віддають перевагу синьо-зеленому спектру.

Рожевий диван на замовлення

Незалежно від того, який підхід Ви схиляєтеся підтримати, рожевий, як правило, пов'язаний з усім ніжним та дивовижним. У той же час рожевий - це не тільки колір для жіночої спальні або дитячої для дівчаток, він чудово підходить і для рожевих віталень.

Диван у рожевому кольорі

Кімната у рожевому кольорі

Не дивлячись на те, що рожевий колір ніколи не ставився до нейтральних, він має дивовижну здатність поєднуватися з абсолютно різними тонами, починаючи від синього і зеленого, і закінчуючи червоним і жовтим. Численні відтінки рожевого дозволяють легко використовувати цей колір в житлових приміщеннях різних стилів.

Починаючи від рожевого, який тяжіє до фіолетового спектру, і закінчуючи світлими тонами, які легко відливають жовтим, рожевий настільки багатогранний, що зачарує будь-кого.

Замовити меблі в рожевому кольорі

Ліжко в рожевому кольорі

У 2022 році компанія Pantone представила кольором року змішання відразу двох відтінків: рожевого кварцу (Rose Quartz) та блідо-бузкового (Serenity). Крім того, в 2023 році одним з квітів, які будуть у тренді, передбачається рожевий.

За словами Леатріс Айсман (Leatrice Eiseman), виконавчого директора інституту кольору Pantone - "У рожевому зараз більше енергії, ніж будь-коли раніше". Подивіться наскільки привабливими і невагомими здаються меблі відтінку рожевого кварцу.

Замовити рожеве ліжко

Але навіть якщо Вам не до душі це поєднання, хочеться чогось яскравого, Ви можете з легкістю поєднувати рожевий із зеленим, жовтим, блакитним і навіть помаранчевим, щоб створити привабливий інтер'єр.

Головне, пам'ятати про те, що чим більше Ви хочете рожевого у своєму будинку, тим світлішими і приглушеними мають бути його відтінки, щоб зберегти певний стиль. У протилежному випадку Ви ризикуєте отримати рожеве безумство.

Якщо Ви не готові віддати рожевому головну роль у своєму інтер'єрі, Ви завжди можете використовувати акценти. Переваги такого підходу полягають у тому, що Ви зможете убезпечити себе від надмірного застосування рожевого, та зможете зі смаком його комбінувати з іншими кольорами.

Барвистий диван може бути безпечною відправною точкою в акцентуванні Вашого приміщення. Крім того, Ви можете підібрати крісло, пуф, тумбу або навіть стіл у рожевому відтінку, щоб привернути увагу до Вашого неповторного інтер'єру.

Професійне ✨ виробництво меблів у рожевому кольорі ✨ Великий вибір матеріалів ✨ Послуги дизайнера та замірника ✨ Меблі під ключ Київ. Швидкі терміни та Авторський підхід.

5/5 - (7 голосів)