Їдальня – це одна з кімнат у будинку з дуже важливою роллю. Там збирається вся родина, щоб поснідати, пообідати, повечеряти, поділитись враженнями за день. Як правило, їдальня може бути окремим приміщенням, яке інтегроване з кухнею, але, враховуючи обмежений простір багатьох будинків та квартир, їдальні об'єднані з кухнею. Оскільки їдальня дуже важлива в будинку, ми маємо приділити особливу увагу її облаштуванню, зокрема й вибору меблів.

Обідній Стіл на замовлення Київ. Замовити виготовлення обіднього столу

Із сучасною тенденцією до відкритих просторів, ідея окремої їдальні швидко зводиться нанівець у світі дизайну інтер'єру. Враховуючи прагнення багатьох дизайнерів і власників будинків знайти додаткову кімнату для облаштування чи домашнього офісу, ігрової кімнати, чи домашнього кінотеатру, завдання виділити приміщення під їдальню – це велика рідкість. Ця дизайнерська тенденція, що змінюється, відкрила зовсім новий стиль столів, які не тільки допомагають сформувати чудову їдальню, але і ідеально вписуються в загальну концепцію вашої сучасної вітальні, кухні або навіть домашнього офісу.

Обідній столик на замовлення Київ. Замовити стіл для обідів

Якщо у вас обмежений простір, необхідно підбирати невеликий обідній стіл у мінімалістичному стилі з кількома стільцями, щоб не перевантажити інтер'єр, а навпаки створити акуратну, добре організовану їдальню. Хоча стіл із двома стільцями вибираються для малогабаритних приміщень, не варто недооцінювати його роль та функцію у покращенні цілісної концепції їдальні. Пам'ятайте, що дуже важливо враховувати майбутню функціональність і практичність кімнати, на яку впливають і дизайн, і стиль, і розмір вибраних меблів. Тому потрібно все добре обміркувати та виміряти, перш ніж замовляти меблі.

Стіл на кухню для обідів на замовлення

Не забудьте також ретельно обміркувати, який саме обідній стіл вам хотілося б. Ми можемо отримати шикарну і вражаючу їдальню, при цьому, не проґавивши момент функціональності. Створіть список важливих вам особливостей, які необхідно враховувати при облаштуванні їдальні, і стежте за тим, щоб всі пункти дотримувалися.

Вартість меблів залежатиме і від обраного матеріалу, і від складності виконання робіт. На ринку надано різноманітність матеріалів, які підійдуть для виготовлення обіднього столу, все залежить від стилю вашого приміщення та від виділеного бюджету. Це можуть бути і деревні матеріали - фарбовані або розкриті лаком, і метал, і скло, або їх комбінація. Адаптувавши меблі до стилю приміщення, ви отримаєте гармонійний та затишний простір.

Що стосується сучасного стилю, то йому характерне використання чітких ліній та простих, нехитрих конструкцій. Використання дерева у виготовленні столів дуже популярне, завдяки його витривалості та стійкості до зовнішнього впливу. Крім того, органічні матеріали завжди кращі за штучні, оскільки виглядають цікаво і незвичайно, а також мають достатню міцність. При відповідній обробці сучасні столи не тільки виглядають красивішими, але й більш стійкими до плям. Столи з металевими деталями також на піку популярності, оскільки є незамінними елементами облаштування приміщення в ультрамодному сьогодні індустріальному стилі. І, звичайно, скляні столи. Це ще одна класика, яка може бути одним із варіантів на вибір.

Виготовлення кухонного столу для обідів

Щодо форми обіднього столу, тут існує також різноманітність варіантів. Вони можуть бути квадратні, і прямокутні, і круглі. Вибір буде залежати від вашого особистого смаку та доступного простору.

Прямокутний обідній стіл, очевидно, найпопулярніший серед багатьох. Йому віддають перевагу як через більш звичну форму, так і через функціональність. Розглядайте прямокутний стіл як варіант, який поєднує «найкраще з обох світів», оскільки з чіткими прямими лініями він виглядає бездоганно, водночас задовольняючи ваші вимоги.

Стіл для їдальні на замовлення. Замовити стіл для їдальні

Якщо прямокутний обідній стіл є найпопулярнішим варіантом, то круглі та овальні столи є фаворитами для невеликих їдалень. Невипадково у більшості компактних їдалень є гарний круглий обідній стіл, переважно на підставці-ніжці. Круглі столи також допомагають створити більш інтимну атмосферу. У світі, де домінують прямі лінії, вигини пропонують приємну зміну.

Квадратний обідній стіл є найменш кращим варіантом, який дизайнери додають до розкішної їдальні. Так само, як і кругла версія, це ще одне доказ фрази: Мале прекрасне. Великі квадратні столи не надто зручні в обслуговуванні, тому вибирайте квадратний стіл у випадку, якщо ви приймаєте не більше 6 гостей. Обідні столи такої форми добре виглядають у довгих вузьких кімнатах, оскільки вони балансують пропорції.

Стіл для їдальні під замовлення у Києві

При виборі та замовленні правильного обіднього столу не забувайте враховувати всі вищесказані рекомендації, і ви отримаєте відповідний елемент інтер'єру.

Виробництво ✪ обідніх столів ✅【ОБІДНИЙ СТІЛ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ】 у Києві ⚡ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід та Дизайн ⚡【ОБІДНІЙ СТІЛ НА ЗАМОВЛЕННЯ】 у Києві ➤ Виробництво ⚡ Обідніх столів у Києві ✅ Якісні обідні столи ⚡ за Вашими ➤ Фото ✔ Ескізами ✔ Малюнками ✔

Оцініть цю сторінку