Послуги майстрів зі збирання та встановлення у Києві та по Україні, будь-якої складності. 

Зібрати ліжко досить легко. Її основа – це рама, що складається із чотирьох елементів, розташованих перпендикулярно один до одного. Рама кріпиться до двох компонентів, які знаходяться у незалежному положенні щодо один одного.

Ми пропонуємо професійні послуги зі збирання ліжок різних типів та розмірів. Незалежно від того, купили ви ліжко в магазині або у вас є комплект для самостійного складання, наша досвідчена команда забезпечить швидке та якісне виконання роботи.

Наші послуги включають:

  1. Складання ліжок будь-якого типу. Ми спеціалізуємося на збиранні різних моделей ліжок, включаючи односпальні, двоспальні, дитячі, мансардні, розкладні та багато інших. 
  2. Кваліфіковані монтажники. Наша команда складається з досвідчених фахівців, які мають необхідні навички для точного і акуратного складання, з урахуванням усіх ваших побажань. 
  3. Високоякісні інструменти. Ми використовуємо тільки перевірені та надійні інструменти, що забезпечує довговічність та стійкість зібраних меблів. 
  4. Гнучкий графік роботи. Ми готові запропонувати зручний для вас час збирання, мінімізуючи будь-які можливі незручності. 
  5. Обслуговування після збирання. Після завершення роботи наші фахівці ретельно перевіряють якість складання та готові відповісти на всі ваші запитання, забезпечуючи повне задоволення від виконаної роботи.

Збираємо стандартне ліжко на ламелях

Для кріплення використовуються меблеві шурупи із шестигранною головкою. Пам'ятайте, що деревина не має достатньої міцності, щоб витримувати надмірні зусилля під час закручування. Також не можна залишати болти недокрученими, інакше ліжко незабаром почне скрипіти. Згідно зі схемою складання, рама кріпиться або до ніжок, або до спинки ліжка. Після збирання каркаса на нього кладуть матрац.

Вибір кваліфікованих фахівців зі збирання ліжок забезпечує безліч переваг у порівнянні з самостійним збиранням. Професіонали мають необхідні навички та досвід, що дозволяє їм виконувати роботу швидко, точно і безпечно. Вони використовують спеціалізовані інструменти, що гарантує надійність та довговічність конструкції. Звернувшись до професіоналів, ви заощаджуєте час, уникаєте стресу і можете бути впевнені у високій якості складання. Це також знижує ризик неправильного складання, яке може призвести до нестабільності та небезпеки використання ліжка.

4.9/5 - (8 голосів)