При покупці кухонних меблів власники часто звертаються до послуг професійних збирачів меблів. Однак, щоб заощадити, деякі вважають за краще спробувати зібрати кухню самотужки. Важливо відзначити, що складання кухонних меблів може бути одним із найскладніших завдань. Рекомендується довірити цю роботу досвідченим майстрам. Тим не менш, деякі прості операції, такі як врізання та встановлення миття, можуть бути виконані самостійно. Враховуючи, що вартість врізання та встановлення кухонного миття в Києві складає невеликих грошей, дотримуючись покрокової інструкції, можна заощадити ці кошти та виконати роботу самостійно.

Як правильно встановити мийку на кухні своїми руками

Щоб врізати та встановити мийку вам знадобляться наступні інструменти: електролобзик (ручна циркулярна пилка), дриль, олівець, викрутка та силіконовий герметик.

Посібник з врізання та встановлення миття:

  1. Визначте місце для врізання миття.

Розташування для врізання мийки має бути обране так, щоб забезпечити доступ до комунікацій для підведення води та стоку. Рекомендується перевернути мийку та помістити її лицьовою стороною вниз туди, де планується встановлення. Під час розробки дизайну кухні на замовлення враховуйте, щоб чаша миття не виходила за бічні грані пенала.

Проведіть розмітку. Позначте олівцем контур миття.

  1. Слід повторити контур миття, відступивши на 1-2 див краю миття, потім провести внутрішній контур. 
  2. Виробляємо свердління отвору для електролобзика. Якщо отвір вирізається ручною циркулярною пилкою, свердлити не потрібно.

  1. Вирізаємо отвір. Зверніть увагу, що пропил повинен бути виконаний саме за внутрішнім контуром! Іноді неуважні люди роблять пропил за першим контуром, що призводить до того, що миття просто провалюється всередину секції. Ця помилка може коштувати дорого. Під час вирізки слідкуйте за тим, щоб пила не зачепилась за металеві деталі, такі як конфірмати або куточки. Якщо вони є, їх тимчасово слід зняти 

Будь ласка, зверніть увагу, коли закінчуєте вирізку, забезпечте підтримку внутрішньої частини стільниці, що відрізається, щоб запобігти її ломку під власною вагою, поки шматок стільниці, що залишився, ще не вирізаний. Потім важливо ретельно обробити місце зрізу по контуру силіконом. Рівномірно розподіліть силікон по зрізу, щоб запобігти потраплянню води під миття, що може призвести до пошкодження. стільниці

Встановіть кріплення для миття відповідно до інструкції, що додається до неї.

Якщо у вас немає ущільнювача, який має бути встановлений по всьому периметру мийки, який запобігає проникненню води між мийкою та стільницею, нанесіть силікон по всьому контуру мийки, який контактуватиме зі стільницею.

Встановлюємо мийку

Затягуємо кріплення мийки по периметру, щоб надійно притиснути її до поверхні стільниці. 

Після цього, якщо використали силікон, акуратно видаліть надлишки і дайте йому час висохнути. Це забезпечить більш якісне та довговічне кріплення мийки до стільниці.

4.9/5 - (11 голосів)