Часто кухня є затишним сімейним куточком та диктує стиль та атмосферу. Особливо це проявляється у сучасних дизайнерських будинках, де відкрите планування поєднує кухню зі їдальнею та вітальнею. Дизайн будинку знаходиться під впливом вибору дизайну кухні. Меблі на замовлення Київ.

Важливо визначитися, якими будуть кольори, форми, матеріали та функціональність у кухонній зоні, і це задає тон для інших дизайнерських комбінацій у всьому будинку. Для початку спробуємо простежити за гарячими тенденціями у виборі кольору на майбутній сезон, щоб скласти загальне враження про те, що потрібно враховувати при проектуванні кухонного простору.

Трендові кухні фото

Біла кухня з дерева

Темно-сіра кухня-студія з дерева

Темно-сіра кухня-студія з дерева

Ви знаєте, що вибір кольору задає тон для дизайнерського оформлення та атмосфери будь-якого будинку. Навіть найпростіший елемент меблів оживає, стає яскравим і незабутнім, коли потрапляєш з кольором у крапку. Це особливо актуально для кухні – приміщення, де зазвичай проводитиметься чимала частина домашнього життя.

Трендові кольори кухонь

У сезоні трендові кольори варіюватимуться, починаючи від природних нейтральних, темно-коричневих деревних, бірюзово-зелених (petrol-green), темно-сірих (charcoal), закінчуючи сіро-зеленими (Sage), екзотичними відтінками (з помаранчевої домінуючою стане ключовою при виборі), та яскравими щільними тонами, такими як глибокий синій.

Сіра кухня на замовлення

Біла кухня зі скляними вставками

Біла кухня зі скляними вставками

Кухні у двох кольорах і тепла природна палітра, наприклад, глиняно-коричневий, мідний, золотий, червоно-коричневий (henna) та оранжево-коричневий (ginger) тони стають найкращим вибором для наступного сезону.

Дизайнерські кухні

Дерев'яна коричнева кухня з білими полицями

Світла кухня з дерева на замовлення

Очікується, що вплив природи та відображення у забарвленні матиме сильну позицію наступного сезону. До того ж, третій рік поспіль темні тони та відтінки займатимуть особливе місце у сучасній палітрі.

Деякі дизайнерські проекти кухні, які отримали нагороди, включають принаймні один темний колір, як акцент для колірної композиції. Новим є пошук контрасту та зіставлення – темні тони компенсуються світлішими або яскравішими, і пропонують візуально привабливі рівні колірного розмаїття.

Гарні кухні

Іншим підходом до вибору кольору для дизайну кухні є використання природних та земних відтінків у сучасній обстановці. Кухня на замовлення Київ. Натхнення від природи, представлене дуже привабливими кухонними фасадами кольору вибіленого дуба, займає центральне місце в дизайні, надаючи унікальної ноти сучасної функціональної композиції.

Біла дерев'яна кухня

Біла Г-подібна кухня

Біла Г-подібна кухня

Світла кухня на замовлення

Таким чином, головним трендом у виборі кольору для кухні є перевага природних тонів, які асоціюються з природою. Дизайни кухонь за трендом ✅ Співвідношення кольорів кухні ⭐ Професійний дизайн кухонь ✅ Трендові кольори кухонь ⭐ Нові види кухонь. Великий вибір ⭐ Авторський підхід до кожного клієнта.

5/5 - (8 голосів)