Як доглядати за штучним каменем?

Завжди використовуйте обробну дошку. Різання безпосередньо по поверхні каменю може подряпати стільницю. Уникайте впливу сильних хімічних речовин, таких як ацетон-чищення та їх аналогів. Якщо поверхні впливають на ці хімічні речовини, швидко промийте поверхню водою.

Полірування штучного каменю своїми руками

Нова стільниця із штучного каменю має чудовий зовнішній вигляд і, залежно від виконання, глянсову чи напівглянсову поверхню. Згодом, у процесі експлуатації, яскравий глянець змінюється м'якшими відтінками. Щоб зберегти красу штучного каменю максимально тривалий час дотримуйтесь нескладних рекомендацій щодо догляду за виробом:

ОБЕРІГАЙТЕ ВАШУ СТІЛЬНИЦЮ ВІД НАСТУПНИХ ВПЛИВ:

Механічні

При щоденному інтенсивному використанні на поверхні з матеріалу групи Solid Surface, як і будь-якого іншого, можуть з'явитися подряпини, сколи та інші пошкодження. Щоб цього не сталося, не ріжте і не рубайте нічого безпосередньо на поверхні стільниці! Використовуйте спеціальну дошку для нарізування продуктів. Пам'ятайте, що чим темніший колір матеріалу, тим чіткіше на ньому будуть видно сліди зносу, пил та забруднення. Для виготовлення кухонних стільниць рекомендуються світліші тони із зернистою структурою каменю.

Термічні

Поверхня зі штучного каменю здатна витримати короткочасний тепловий вплив. Однак тривала дія високої температури може призвести до пошкодження або знебарвлення поверхні. Тому використовуйте спеціальні теплозахисні підставки для посуду. Ніколи не ставте розпечені сковороди чи гарячі каструлі безпосередньо на стільницю! Замовити меблі у Києві. Альтернативою теплозахисній підставці може служити так званий «гарячий столик» — аксесуар, що вбудовується з нержавіючої сталі.

Чистячі засоби для штучного каменю

Бережіть кухонні мийки зі штучного каменю від різких коливань температури. Вилитий в мийку каструля окропу може призвести до утворення тріщин. Перш ніж перекинути каструлю, розбавте окріп холодною водою.

Подряпини на стільниці зі штучного каменю.

Хімічні

У сучасному побуті застосовуються досить сильні та концентровані хімікати (зокрема кислотні та лужні засоби, очищувачі металів, духовок, каналізаційних стоків та інше), розчинники лаків та фарб, змивки для лаків на основі ацетону тощо. При випадковому попаданні їх на стільницю негайно змийте пляму великою кількістю мильного розчину води. При тривалому впливі несвоєчасно виявлені пролиті хімікати можуть зіпсувати поверхню.

Догляд за стільницею зі штучного каменю

Побутові забруднення

Незважаючи на те, що тверда поверхня не вбирає вологу і не накопичує забруднень, не допускайте тривалого контакту пролитих рідин і забруднень з поверхнею стільниці зі штучного каменю. Намагайтеся відразу видаляти свіжі плями м'якою вологою ганчіркою! Така нескладна процедура позбавить Вас необхідності очищати поверхню спеціальними засобами і на роки збереже чудовий зовнішній вигляд виробу.

Полірування штучного каменю

У цій статті ми розповімо ✨ як доглядати за штучним каменем ✨ Догляд та експлуатація за штучним каменем ✨ Догляд виробів зі штучного каменю. Також можна ✨ замовити фахівця з реставрації каменю. 

5/5 - (17 голосів)