Вбудовані меблі на замовлення – це особливий тип меблів. Вона може бути протиставлена звичайним меблям. Найважливішою її відмінністю є те, що вона дозволяє плавно обігрує простір і служить елементом інтер'єру, який не перевантажує приміщення. Вбудована меблі виглядає як частина кімнати, що дозволить будинку виглядати мінімалістично та стильно.

Вбудовані меблі на замовлення у Києві

У вбудованих меблів існують інші переваги. В інтер'єрі вона так само служить і декором, а не лише виконує свої обов'язки. Завдяки цій якості, більшість вбудованих меблів може виглядати граціозніше і витонченіше, ніж звичайні меблі тих же розмірів.

Виготовлення вбудованих меблів

Більше того, вбудовані меблі надають більше можливостей для зберігання речей. Вона може бути встановлена біля порожньої стіни, не роблячи простір візуально меншою. Крім того, вона добре поєднується і поєднується з іншими елементами декору. Ще однією перевагою вбудованих меблів є те, що вони можуть бути створені саме під ваші потреби. До того ж у такі меблі неважко встановити по необхідності освітлення.

Виробництво вбудованих меблів у Києві

Вбудована кухня на замовлення

Замовити виготовлення вбудованих меблів

Перш ніж ви вирішите, що напевно віддасте перевагу вбудованим меблям, і почнете пошуки цікавого дизайну і будете робити деякі вимірювання, подумайте для яких цілей вона вам потрібна. Наприклад, якщо це будуть вбудовані шафи, припустіть що саме ви там зберігатимете, і які саме секції вам потрібні. Це полегшить вам подальші виміри та обмірковування зовнішнього вигляду. Наступним етапом йде облік площі приміщення, що облаштовується, для того, щоб і вбудовувані меблі не виглядали громіздко і не зайняли багато місця.

Вбудовані дитячі меблі на замовлення

Якщо вам не вдається знайти бажаний дизайн меблів в різних журналах або на сторінках інтернету, тоді можна звернутися до дизайнера інтер'єру, який придумає для вас не тільки індивідуальний проект, але і врахує всі ваші побажання, а також наявні дані житла, що облаштовується. Звернення до дизайнера для створення вбудованих меблів означає, що ви отримуєте персональні рішення, які ідеально підійдуть вашому помешканню, особливо якщо це дивний кут, який потрібно обіграти. Глухий кут (тобто простір, що не використовується) може перетворитися, наприклад, на затишний куточок для читання. Коли в будинку великі вікна, можна поекспериментувати з зоною біля них. Глибокі віконні виступи, які часто називають еркерами, можуть бути використані під стильні сидіння з ящиками для зберігання всередині.

Купити вбудовані меблі

Спеціальна вбудована барна стійка на замовлення допоможе підтримати концепцію відкритого простору у квартирі-студії, наприклад. Вона може послужити як і обідньою зоною, так і робочим місцем під час приготування їжі. Якщо ж хочеться розділити кухню та вітальню, на допомогу можуть прийти перегородки із вбудованими полицями, що дозволить з одного боку збільшити місце для зберігання, з іншого боку – прикрасити відповідним стилем декором.

Якщо ви шукаєте меблі, які будуть оптимально функціонувати у вашому конкретному просторі, то вбудовані меблі – це безумовно ваш варіант.

5/5 - (8 голосів)