Меблі зі шпону на замовлення

Серед дизайнерів інтер'єру та виробників меблів все більш популярним останнім часом стає шпон. Його унікальність та індивідуальність полягають у тому, що Ви ніколи не знайдете однакових предметів меблів зі шпону, оскільки кожен зріз дерева має унікальні характеристики та візерунок.

Види популярного шпону

Замовити меблі зі шпону

Натуральний шпон - це ідеальний дизайнерський інструмент для створення виняткових елементів інтер'єру, які досить функціональні, естетично приємні та унікальні. Шпон дешевший за масив дерева, зате на відміну від інших покриттів здатний оптимально підкреслити і передати природність структури деревини. Це пояснює його популярність серед інших матеріалів. Наші співробітники пропонують гідно оцінити як класику, так і більш екзотичну продукцію. Від звичних нашому слуху та оку шпону дуба, горіха, ясеню до рідкісних порід дерева: чорне дерево, палісандр, імбайя, зебрано, палісандр. Така різноманітність матеріалів можлива завдяки співпраці з найбільшим постачальником шпону.

Виробництво меблів зі шпону

Використання якісної декоративної деревини є економічним та екологічним. Ви можете збільшити простір та взяти участь у збереженні навколишнього середовища, використовуючи функціональність екзотичного шпону.

Виготовлення меблів зі шпону

Шпоновані меблі

Меблева фабрика Азбука Меблів виготовить для вас будь-які меблі зі шпону на замовлення, а саме:

  • шафи-купе або шафи з дверцятами зі шпону
  • кухні з фарбованими фасадами зі шпону
  • тумбочки, полиці та тумби зі шпону
  • письмові столи з висувними ящиками зі шпону
  • меблі в дитячу кімнату зі шпону
  • меблі в передпокій для верхнього одягу зі шпону
  • відкриті полиці та стелажі зі шпону

Вишуканий дизайн інтер'єру з використанням меблів зі шпону

Впровадження невеликих елементів меблів зі шпону в дизайн інтер'єру – це захоплюючий та унікальний спосіб покращити будь-який простір, будь він у класичному чи сучасному стилі. Натуральний шпон забезпечить багато різноманітних варіантів для певного інтер'єру. Крім того, використання шпону є важливим елементом для створення концепції елітного дизайну. Ніщо так не дарує відчуття елегантності та розкоші, як натуральний шпон.

Шпоновані меблі на замовлення

Коли Ви заходите у приміщення з гарним оздобленням деревом, виникає відчуття розкоші та елегантності. Додавання цікавих меблевих елементів із шпону дає нескінченні можливості для дизайну Вашого інтер'єру. Акцентуючі предмети меблів та ультрасучасні дерев'яні панелі – це лише кілька ідей для інтер'єру, які можуть бути створені з використанням натурального шпону.

Замовити шпоновані меблі

Елегантний шпон має різноманітність приємних властивостей, починаючи від кольору, і закінчуючи текстурою. Що ж робити, якщо Ви не можете вибрати між варіантами, що сподобалися? Спробуйте створити шаблон із безлічі зразків. Це відмінний спосіб поєднати всі властивості, які ви хочете, та створити унікальну конструкцію.

Замовити шафу зі шпону

Хочеться відзначити, що шпон використовується в найсучасніших інтер'єрах на новому рівні. Що це означає? Іноді, коли йдеться про дерев'яні панелі, деякі представляють застарілі елементи в підвалі старовинного заміського будинку. Мало хто знає, що багато висококласних талановитих дизайнерів використовують екзотичні шпоновані поверхні у поєднанні зі скляними та сталевими, мармуровими та цементними акцентами, щоб підкреслити гру контрастів.

Купити меблі зі шпону

Шафа зі шпону на замовлення

Меблі у ванну зі шпону

Стіл зі шпону на замовлення

Кухня зі шпону на замовлення

Шпонована кухня на замовлення

Замовити шпоновану кухню

Використання шпону актуальне у житлових приміщеннях, а й у комерційних. Шикарне лобі з плюшевими диванами та елегантними корпусними меблями зі шпону – це цілісна стратегія, завдяки якій, можливо досягти довгоочікуваного ефекту Вау!

Виготовлення кухні зі шпону

Замовити меблі у ванну зі шпону

Високоякісні ексклюзивні предмети меблів стають доступнішими, ніж вони були хоча б кілька років тому. Особлива перевага віддається шпону за його універсальність, цінність та візуальну привабливість. Не можна пройти повз і не приділити увагу шпонованим шафам. У багатьох будинках знаменитостей, у найкращих дизайнерських телепроектах ми зможемо побачити сучасні та стильні шафи зі шпону. Спробуйте створити відмінну систему зберігання, яка задовольнить потреби кожного члена сім'ї та прикрасить будь-який інтер'єр. Шафи з натурального шпону будуть надзвичайно функціональними та неймовірно модними.

Замовити стіл зі шпону

Довговічність, естетичні та екологічні властивості шпону роблять меблі найбільш бажаним придбанням та додають цінності Вашому будинку.

Замовити кухню зі шпону

Виробництво меблів із шпону від виробника. Понад 5000 видів шпону. Шпоновані меблі на замовлення Київ за доступними цінами. Кухні та шафи зі шпону… Великий вибір матеріалів ✓ Швидкі терміни ✓ Гарантія якостям ✓

Шпонована кухня на замовлення

Шпоновані меблі, меблі зі шпону на замовлення, шпоновані меблі на замовлення, купити меблі зі шпону Київ, замовити меблі зі шпону, виробництво меблів зі шпону, шафа зі шпону на замовлення, кухня зі шпону на замовлення, кухня зі шпону на замовлення, корпусні меблі зі шпону

 

5/5 - (12 голосів)