Створюючи дизайн дитячої для хлопчика, спочатку потрібно визначитися з кольором. Блакитний вважається класичним для хлопчачої спальні, але це в жодному разі не означає, що це єдиний колір. Існує ціла палітра відтінків, які відмінно застосовні для дитячого хлопчика. Меблі на замовлення тут. Нейтральні кольори, такі як бежевий і сірий, або навіть яскраві відтінки червоного та помаранчевого можуть бути використані для дитячої кімнати, в якій буде рости ваше маля, і яку він обов'язково полюбить.

Замовити дитячу для хлопчика

У спальні для сина дуже вигідно заграє поєднання спокійних та яскравих кольорів, наприклад, виразні або приглушені тони бежевого та коричневого. Спробуйте соковиті зелені відтінки з жовтими акцентами, щоб створити сонячний настрій інтер'єру. Для старших хлопців можна підібрати меблі в сіро-чорних кольорах, при цьому розбавивши цю схему червоним або яскраво-блакитним, створивши справжній витвір мистецтва. Активна дитина може полюбити поєднання червоного та помаранчевого у комбінації з нефарбованим деревом.

Дитяча спальня для хлопчика Київ

Меблювання спальні для хлопчика це трохи більше, ніж просто розміщення елементів, які здаються вам милими і веселими. Якби все було так просто. Батьки повинні розуміти, що це нелегке завдання, підібрати найкращий для вашого сина інтер'єр. Для початку можна запам'ятати деякі основи перед тим, як розпочати проєкт. Меблі повинні бути придатного для дитини розміру, щоб вона могла комфортно ними користуватися і дотягнутися до всього без особливих зусиль. Це означає, що потрібно утриматися від високо повішених полиць та величезних шаф.

Шафа та ліжко в дитячу для хлопчика на замовлення

Діти потребують багато місця для зберігання своїх іграшок. Вони не потребують якихось хитромудрих елементів інтер'єру. З дитячою чудово працює закон – чим простіше, тим краще. Тому підберіть такі меблі, щоб дитині було не складно зібрати свої іграшки чи речі та віднести їх на місце. Так дитина навчиться організованості та самостійності

Замовити ліжко для хлопчика Київ

Також дуже важливо залишити достатньо порожнього місця, щоб дитині було де пограти та повеселитися. Не перевантажуйте приміщення шафами та гірками. Для зберігання речей відмінно підійде сховище, яке розташоване під ліжком або під матрацом.

Меблі для дитячої повинні бути стійкі, зносостійкі, багатофункціональні і неодмінно цікаві. Наприклад, двоповерхові ліжка можуть складатися з вирізаних деталей, гірки, які зроблять ранковий підйом легшим та веселішим. Двоповерхові ліжка – це ідеальний вибір. Крім того, що вони чудово економлять простір, дітки в захваті від використання сходів, забираючись і вибираючись із ліжка.

Постарайтеся бути готовими до ночівлі друга вашої дитини. Це означає, що потрібно мати додаткове спальне місце, але водночас, щоб воно не перевантажувало простір. В цьому випадку, буде дуже актуальним замовити ліжко з частиною, що виїжджає, де можна буде, як і покласти матрац, так і використовувати для зберігання речей.

Тепер поговоримо про облаштування робочої зони для хлопчика. Зробіть процес навчання для своєї дитини веселим і не обтяжливим, нехай виконання домашнього завдання не буде важким тягарем. Ідеальним рішенням для менших діток стане яскравий барвистий стіл з відповідними стільчиками. Дуже важливо персоналізувати інтер'єр дитячого вашого сина, щоб вона була улюбленим місцем проведення часу в цілому будинку. Використовуйте кольори, які подобаються вашій дитині, залучайте її до вибору меблів, елементів декору. Діти люблять сюрпризи, тому вони будуть дуже задоволені столом або комодом з невеликою схованкою в середині.

Багатофункціональні меблі – це завжди правильний вибір для спальні хлопчика. Наприклад, простий предмет меблів з фанери може бути використаний як затишне сидіння, так і кумедна фортеця. Діти із задоволенням люблять малювати крейдою, тому якщо ви не запропонуєте їм для цього спеціальне місце, вони здивують вас своїми витворами на будь-яких меблях. Тому замовте стіл або спеціальну дошку із покриттям для малювання. Якщо ж у вас є свої ідеї, задумки і картинки з меблями для дитячої, що сподобалися, приходьте до нас, і ми втілимо все в реальність

5/5 - (7 голосів)