Змішування витончених кольорів з використанням високоякісних матеріалів: дерева, бетону, штучного каменю, скла, кераміки або металу в різних відтінках - стає рецептом унікального і красивого дизайну кухні. Трендовые стилі кухонь 2023-2024 рік. Меблі на замовлення. Змінюючи стилі від класичного до сучасного, від сільського до хай-тек, дизайнери грають з різноманітністю поверхонь - матовими і глянсовими, темними і світлими, з ручками і без.

Кухні в індустріальному стилі - це перспективний тренд

Поєднання текстури ефектної чорної мармурової стільниці з теплими дубовими поверхнями додає сільського шарму в сучасну композицію. Кухня може включати гламур скляного стелажу, що підсвічується, і блискучої постареної алюмінієвої обробки з рідкого металу. Поєднання міцних темних матеріалів і теплих дерев'яних конструкцій(з вінтажною родзинкою) завжди є виграшною комбінацією, коли мова заходить про сучасний дизайн кухні.

Кухні комбінованого стилю - сільський урбанізм.

Комбінування стилів при оформленні кухні - це широко використовуваний спосіб дизайну інтер'єру. Він має на увазі різне поєднання текстур і матеріалів і включає динамічну суміш старовинних, класичних і сучасних елементів дизайну. Величезна різноманітність художніх виразів припускає елементи, як з традиційного, так і сучасного дизайну - і ця тенденція, яка якраз набирає швидкість. У Вас може бути сільська кухня в модній міській квартирі або міський дизайн з природними і затишними особливостями. У останні декілька років комбінування стилів стало важливим в дизайні кухонь. Очікується, що такі кухні залишаться на піку популярності.

Модні кухонні стільниці: матеріали і кольори

Коли справа доходить до сучасного дизайну кухні, модної переваги, а також інноваційних рішень, Ваша стільниця повинна відповідати не лише стилю, який Вам до душі, але і мати такі якості, як міцність, функціональність і відповідний зовнішній вигляд. Вашій увазі декілька найгарячіших новинок наступного року.

  • Стільниця з кварцу.

Кварц привабливий своєю зносостійкістю і своїми колірними характеристиками. Вас вразить поєднання білих, чорних і сірих відтінків, які набирають популярності при оформленні кухні.

  • Стільниця з граніту.

Граніт залишається на досить високих позиціях в списку модних кухонних стільниць в 2018 рік. Цей камінь вважається найміцнішим натуральним матеріалом і відомий тим, що він добре протистоїть утворенню тріщин. Ми можемо спокійно поставити гарячий чайник на стільницю, різати що-небудь на ній, не побоюючись ушкоджень.

  • Стільниця з мармуру.

Вважається, що мармур є синонімом розкоші і стилю, тому він став класичним вибором для будь-якої елегантної обстановки. Це функціональний і міцний матеріал, який має цілу гаму відтінків, добре реагує на температурні і механічні ушкодження, тільки треба бути акуратними з плямами.

  • Металева стільниця.

Метал завжди залишається модним рішенням в основному для більше урбаністичних або модерністських дизайнерських замальовок, оскільки, як відомо, блиск металу чарівний. Нові технології і інновації забезпечують міцність і уникнення іржі поверхонь, призначених для кухонних стільниць.

  • Дерев'яна стільниця.

І, звичайно ж, для тих, хто віддає перевагу природності і стилю, оброблена деревина стане прекрасною альтернативою. Оскільки дерев'яна стільниця стійка і екологічно чиста - це досить усвідомлений вибір для оформлення кухні. На відміну від натурального каменю(мармуру, граніту), використання дерева є більше екологічно безпечним, особливе застосування переробленої деревини. Дерев'яна кухня. Таким чином, регенерована дерев'яна стільниця не лише внесе неповторний шарм і індивідуальність у Ваш інтер'єр, але також стане правильним вибором для планети.

Маленька кухня - грандіозний кухар.

Ми добре розуміємо, що в умовах урбанізму велика кухня - це вже не вибір, а іноді навіть і не необхідність. Люди, яким подобається готувати, але вони рідко роблять це, можуть насолоджуватися імпровізацією на невеликій кухні. Незважаючи на свої розміри, ці кухні не обділені стилем, модним і естетичним видом.

А тепер давайте підсумуємо, які ж модні напрями нас чекають в оформленні і меблюванні кухні нашої мрії. Итак, дві паралельні тенденції дизайну кухні в майбутньому сезоні грунтовані на виборі матеріалу. Перша тенденція орієнтована на традиційне майстрове виконання і природну атмосферу, що вимагає зручного використання матеріалів для роботи, простих і зрозумілих силуетів, які мають на увазі мінімалістський підхід до сучасного дизайну меблів, - без зайвого декорування і прикраси. Дерев'яні елементи домінують в інтер'єрі модних кухонь, навіть якщо вони і представлені у вигляді поверхонь, що ламінують або паркетних.

Який Стиль Кухні Вибрати?

Друга тенденція цього сезону - це протилежні методи проектування. Використовуючи високотехнологічних інновацій матеріалів і поверхонь, дизайнери створюють величезні і масивні об'єми з блискучими поверхнями і простими формами. Ми також можемо спостерігати наявність дерев'яних елементів, хоча в цьому випадку, вони зазвичай використовуються більше як доповнення і художні деталі, а не як провідний базовий матеріал. Темні кольори і контрасти знаходяться також в перевазі.

Завдяки новим технологіям, інноваціям і уяві дизайнерів, існує безліч можливостей для дизайну кухні. Незважаючи на це, провідними критеріями при оформленні нашого житла, повинні залишатися наш спосіб життя, розташування і почуття смаку.

Для людей, що живуть в місті, можливості нескінченні: невеликі і функціональні кухні, джазові урбаністичні композиції, м'які елементи інтер'єру, інноваційні винаходи, які зберігають поверхні від ушкоджень і ерозій. Для тих, хто віддає перевагу природнішому способу життя і хоче відчути зв'язок з природою, підійдуть тенденції, що ведуть до більше сільського дизайну, вибору переробленого матеріалу і природного складу. Просто зробіть свій вибір і насолоджуйтеся ним! Трендовые Стилі Кухонь, Стилі Кухонь 2023, Стилі Кухонь 2023, підвіконня з дерева, Який Стиль Кухні Вибрати?, Маленька кухня, маленька кухня для квартири, велика кухня для квартири, велика кухня для будинку.

5/5 - (6 голосів)