ᐈ【МЕБЛІ В СИНЬОМУ КОЛЬОРІ】✅ На Замовлення ⭐ в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід ⚡【МЕБЛІ В СИНІЙ КОЛЬОРІ]⭐ Під Замовлення ⭐ Київ ✅ Від Виробника.

Синій колір та його відтінки досить популярні при декоруванні приміщень, хоча багато хто побоюється використовувати їх, вважаючи холодними. Але справа в тому, що якщо ви зможете правильно їх застосувати, ви ніколи в них більше не розчаруєтеся.

Існує думка, що блакитний більше підходить для кімнат, призначених для відпочинку, оскільки вважається заспокійливим. Хоча, з іншого боку, цей колір може виступити стимулятором гарного настрою, викликаючи асоціації з літом і морем. Існує багато способів доповнити синю кольорову гаму, щоб зробити Вашу кімнату ідеальною.

Меблі на замовлення в синіх кольорах

Кожен куточок Вашої оселі може бути оформленим елегантною комбінацією заспокійливого блакитного з різними кольорами та стати оазою усамітнення та релаксації. Крім того, особливістю даного кольору вважається збільшення простору та виділення кожного елемента декору. Із застосуванням синіх меблів у Вашому інтер'єрі, Ви отримаєте вражаючий результат. Давайте переглянемо приклади використання різних відтінків синього в будь-яких кімнатах і в будь-яких поєднаннях, і виберемо відтінок, що сподобався Вам для натхнення.

Виробництво меблів у синьому кольорі

Отже, легко і невимушено ми можемо поєднати синій з білим у вітальні. У виключно біле, незаймане тло, додаємо синій диван і отримуємо ідеальну кімнату в біло-синіх тонах:

Елегантний, простий і водночас чудовий дует кольору – білий із блакитним, який є модним у всі часи. Для тих, хто хоче додати блакитний у свій інтер'єр, але не знає з чого почати, це справді ідеальне рішення.

Варто зазначити, що жовті, помаранчеві або зелені тони розкішно поєднуються з біло-синьою гамою.

Цей заспокійливий колір відмінно підходить для використання у дитячих та дорослих спальнях. Для дитячої Ви можете підібрати ідеальне поєднання синього з іншим кольором з огляду на вік Вашої дитини. Так, наприклад, блакитний та жовтий підійдуть для спальні немовляти.

Синій із зеленим відмінно скомбіновані для меблів у дитячій для старшої дитини.

Для школяра підійде поєднання меблів у синьо-жовтогарячих або синьо-білих тонах.

Для спальні дівчинки спокійно можна скомбінувати блакитний із рожевим, вийде прекрасна кімната для маленької принцеси.

Крім того, поєднання бірюзового та білого для меблів виграшно підкреслить унікальність Вашого інтер'єру:

Оскільки різноманітність відтінків синього майже нескінченна, вибір меблів правильного тону може бути утруднений, коли ви дістанетеся до дорослої спальні. У кожному будинку спальня є особистим святилищем, тому вона має відбивати Ваш смак. Експерти переконані, що синій колір є розслаблюючим для спальні і він найкраще підходить для сну. Але використання надмірно сміливих відтінків може заповнити Вашу кімнату занадто великою кількістю енергії та зменшить її відчуття безтурботності. Тому підбирайте меблі для спальні сіро-синього кольору:

Бірюзовий і темно-синій – це два інші відтінки для Ваших меблів, завдяки яким Ваша спальня виглядатиме стильно та гламурно:

Коли йдеться про підбір синього для кухні, відразу уявляється поєднання цього кольору зі світлими тонами. Можливо, це через почуття розслабленості, яке ми можемо відчути у такій кухні. Незалежно від причини, така кухня ідеальна. Сучасні кухні часто поєднують сині шафи з білими стільницями.

Оцініть цю сторінку