ᐈ【МЕБЛІ В ЖОВТОМУ КОЛЬОРІ】✅ На замовлення ⭐ в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід ⚡【МЕБЛІ В ЖОВОМУ КОЛЬОРІ]Під замовлення ⭐ Київ ✅ За Вашими ➤ Фото✓ …

Сонячні промені, кульбаби, канарки, золото – жовтий – один із найжиттєрадісніших кольорів, але ми рідко зустрічаємо його в сучасному інтер'єрі. Здавалося б чому? Можливо, тому, що жовтий – сміливий та авантюрний. Або, можливо, це просто тому, що потрібно докласти більше зусиль, щоб стильно обіграти інтер'єр із жовтими елементами. Жовтий диван на замовлення.

Меблі в жовтих тонах на замовлення

У будь-якому випадку, якщо Вам хочеться додати сонячного світла до свого будинку, спробуйте почати з невеликих акцентів, наприклад, пуфів, декоративних подушок або крісел на замовлення компанії М-Клас.

Але якщо ви хочете піти далі і обіграти жовтий колір сповна, спробуйте замовити цілий гарнітур, включаючи диван та два крісла. Меблі на замовлення Київ.

У нас Ви знайдете матеріали різноманітних відтінків на вибір. Якщо базовий жовтий Вам здається приголомшливим, як у наступному фото.

 

Меблі в жовтих тонах на замовлення. Кухні у жовтому кольорі

Якщо говорити про поєднання кольорів, то жовтий відмінно гармонує із синім, роблячи приміщення радіснішим. Не дивлячись на такий контраст у кольорі меблів, інтер'єр досить затишний та комфортний:

Досліджуючи наступний приклад, з упевненістю можна сказати, що елегантні жовті крісла – це чудовий спосіб пожвавити сірі стіни та білі відкриті книжкові полиці. Якщо сірі стіни зараз очікуване рішення у багатьох будинках, то жовті крісла – це завжди нове та абсолютно чудове.

Жовтий – це енергійний колір, але він не повинен кричати. Щоб трохи затонувати його, використовуйте акценти в червоних і помаранчевих тонах.

Чорні та сірі елементи декору лише підкреслять глибину жовтого кольору. Такий диван виглядає самодостатньо та акцентує всю увагу на себе.

Замовити меблі у жовтих тонах. Доступні меблі всім

Жовтий і бузковий зазвичай поєднуються у яскравіших, насиченіших тонах. Хоча такі приглушені відтінки чудово створять розслаблюючу атмосферу у Вашій вітальні.

Глянцева, сучасна, розкішна… Така кухня може бути в будь-якому кольорі, але в жовтих тонах вона набуває зовсім іншого характеру. Можливо, це тому, що в компанії із сірими відтінками створюється тонкий контраст.

Жовтий добре працює на природному контрасті з панорамним видом із вітальні. Інтер'єр є сміливим і сучасним, можливо навіть мінімалістичним, але диван на замовлення жовтого кольору приносить трохи тропічну естетику.

У таких суворих і елегантних вітальні меблі насиченого жовтого кольору здаються бунтарськими і зарозумілими. У той же час завдяки жовтому кожен класичний елемент знаходить сучасну інтерпретацію. І як результат – ефектна вітальня!

Ви все ще сумніваєтеся чи підійде Вам меблі жовтого кольору? Тоді приходьте до нас і ми зможемо переконати Вас у зворотному, надавши широкий асортимент матеріалів, індивідуальний підхід та якісний результат!

Ми професійно займаємося ✨ виготовленням меблів на замовлення ✨ будь-якої складності ✨ Меблі на замовлення у жовтому кольорі ✨ Дивани у жовтому кольорі та багато іншого… ✨ Професійний підбір якісних матеріалів. Швидкий термін! 

Оцініть цю сторінку