ᐈ【ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ】Під Замовлення ⭐ в Києві ➤ Великий вибір матеріалів ✅ Індивідуальний ➤ Підхід ⚡【ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ】⭐ Київ ✅ Від Виробника.

Ефективність роботи колективу значною мірою залежить від того, наскільки вдало організовано робочий простір офісу. Ніщо не повинно відволікати працівників від важливої роботи. Допомогти в цій непростій інтер'єрній справі покликані мобільні перегородки. У столиці виробництвом та поставками такого роду продукції вже тривалий час займається наша компанія «Абетка Меблів».

Мобільні офісні перегородки на замовлення. Мобільні офісні перегородки.

Конструктивною особливістю «легких стінок», як інакше можна назвати мобільні перегородки, є те, що крім свого основного призначення — розмежування внутрішнього простору приміщень — у них передбачені елементи для прокладання кабель-каналів, установки розеток, а також для монтажу та демонтажу знімних сендвіч-панелей. Оскільки ми виробляємо перегородки в Києві та для Києва, то й вимоги до їхньої якості досить високі. Меблі на замовлення.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СОБОЮ МОБІЛЬНО-ПЕРЕГОРОДНІ ВИРОБИ?

Це пристрій з певної кількості модулів, що з'єднуються один з одним спеціальними елементами кріплення. Мобільні перегородки можуть бути конструкціями висотою 70-210 см і шириною 45-120 см. Широкий вибір дозволяє замовнику знайти найбільш вдалий варіант. Тим більше, що крім розмірного розмаїття виробник пропонує перегородки різних видів:

  1. Глухі панелі;
  2. Прозорі та напівпрозорі;
  3. Суцільні перегородки та стійки;
  4. Ширми, мобільні перегородки арочної форми;
  5. Іншої конфігурації.

Вам розкажуть про різні модифікації перегородок. Звернувшись до фірми «АбеткаМеблів», ви обов'язково отримаєте найвичерпнішу інформацію та докладні консультації з цього питання у наших співробітників, фахівців екстра-класу.

  1. Пояснять, чому саме скло, як матеріал для перегородок, залишається найкращим варіантом для оформлення офісу або торгового відділу.
  2. Толково доведуть, чому особливої популярності у покупців користуються скляні перегородки, з чого складаються чудові експлуатаційні характеристики пропонованих виробів.

МОНТАЖ МОБІЛЬНИХ ПЕРЕГОРОДОК

У мобільних перегородок є відразу кілька безперечних переваг, найважливішим з яких є простота монтажу. У чому вона проявляється? Мобільні скляні перегородки як офісні конструкції хороші тим, що не вимагають фіксації до стін та стелі, а тому можуть бути демонтовані та переправлені на інше місце у будь-який час за бажанням власника. Кріплення перегородок до меблів забезпечує їх стійкість, в результаті чого виходить завершена композиція.

ВАРТІСТЬ МОБІЛЬНИХ ПЕРЕГОРОДОК

Серед клієнтів нашої фірми, напевно, знайдуться ті, кому терміново потрібні офісні перегородки за невисокою ціною. Спеціально для них ми розширили лінійку продукції, що реалізується, і доповнили її серією економ-класу під назвою «М-Клас ЛайтM». До речі, на мобільні перегородки ціна формується окремо для кожного конкретного випадку.

Тут на кінцеву вартість впливає тип матеріалу, трудомісткість роботи, габарити конструкції, індивідуальні особливості монтажу та інші моменти роботи. Як би там не було, ми з усією відповідальністю заявляємо, що висока якість товару характерна для всієї продукції, незалежно від того, елітні це вироби або мобільні перегородки у простому виконанні.

Мобільні офісні перегородки Київ

Зверніть увагу на наші контактні дані, скориставшись якими, ви зможете дізнатися всі подробиці про скляні мобільні «легкі стінки» та замовити їх.

Ви також можете замовити у нас Офісні перегородки

Професійне ✨ виробництво офісних перегородок за доступними ✨ цінами в Києві та Україні ✨ Великий вибір матеріалів. Виїзд ✨ дизайнера на об'єкт. Акції! Швидкі терміни ✨ виробництва. Авторський підхід. 

Оцініть цю сторінку